Середа, 14.11.2018, 03:05

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ДЕПУТАТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [3]
Депутати районної ради
РЕГЛАМЕНТ [1]
регламент Чутівської районної ради
ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ [2]
постійні комісії Чутівської районної ради
ФРАКЦІЇ, ДЕПУТАТСЬКІ ГРУПИ [0]
фракції, депутатські групи Чутівської районної ради
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [2]
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ [3]
управління майном Чутівської районної ради
ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ [39]
протоколи - сесій, комісій
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Каталог файлів
Головна » Файли » ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

Протокол спільного засідання постійних комісій районної ради від 18.02.2014
24.02.2015, 17:49

Протокол

спільного засідання  постійних комісій з питань агропромислового розвитку, землекористування, водних ресурсів та екології; з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації

 

від  18 лютого 2015 року

Присутні депутати: 8 (список додається)

Запрошені: 15 (список додається)

Головував: Литвиненко Анатолій Миколайович, голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності.

 

Порядок денний:

1

Про порядок денний тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради                    VI скликання.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами районної ради.

2

Про хід виконання в 2014 році Районної програми запобігання загибелі людей на водних об’єктах у Чутівському районі на 2012-2017 роки.

Незвієцький Олександр Львович, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

3

Про хід виконання в 2014 році Програми технічного і фінансового забезпечення, вдосконалення  та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Чутівського району на 2011 – 2015 роки.

Незвієцький Олександр Львович, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

4

Про хід виконання в 2014 році районної Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Чутівському районі на 2013 – 2017 роки.

Незвієцький Олександр Львович, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

5

Про затвердження районної Програми інформаційного забезпечення населення Чутівського району на 2015 рік.

Черкас Оксана Леонідівна, редактор районної газети «Сільські новини».

6

Про хід виконання в 2014 році Комплексної районної Програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2014-2016 роки.

Глущенко Василь Олексійович, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

7

Про внесення змін до Комплексної районної Програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2014-2016 роки, затвердженої рішенням тридцятої сесії районної ради VI скликання від 29.07.2014. 

Глущенко Василь Олексійович, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

8

Про хід виконання в 2014 році Районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки.

Глущенко Василь Олексійович, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

9

Звіт редактора районної газети «Сільські новини» Черкас О.Л. за свою роботу із лютого 2014 по лютий 2015 року.

Черкас Оксана Леонідівна, редактор районної газети «Сільські новини».

10

Про контракт з редактором районної газети «Сільські новини».

Курінний Ігор Григорович, начальник відділу забезпечення управління майном спільної власності територіальних громад району.

11

Про контракт з директором комунальної установи культури «Чутівський районний краєзнавчий музей».

Курінний Ігор Григорович, начальник відділу забезпечення управління майном спільної власності територіальних громад району.

12

Звіт редактора комунальної установи «Чутівська редакція районного радіо «Чутове»» Густіліної Д.І. за свою роботу з грудня 2013 року по грудень 2014 року.

Густіліна Дарія Ігорівна, редактора комунальної установи «Чутівська редакція районного радіо «Чутове»».

13

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передані в користування на умовах оренди гр. Вісич-Арутюнян Ю.А. для ведення фермерського господарства на території Чутівської селищної ради Чутівського району Полтавської області.

Понятенко Алла Йосипівна, начальник юридичного відділу районної ради.

14

Про хід виконання в 2014 році Програми правової освіти населення Чутівського району на 2011 – 2015 роки.

Молодча Любов Григорівна, начальник Чутівського районного управління юстиції.

15

Про хід виконання в 2014 році Районної програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2016 роки.

Гонтар Світлана Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, головний архітектор

16

Про хід виконання в 2014 році Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів в Чутівському районі на 2010- 2015 роки

Лоєнко Людмила Володимирівна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі.

 

           По першому питанню порядку денного слухали Гайдук Віту Анатоліївну, керуючу справами районної ради, - про порядок денний  тридцять п’ятої  сесії Чутівської районної ради VI скликання.

Виступаюча ознайомила присутніх з порядком денним сесії та запропонувала його погодити. (Порядок денний 35 сесії районної ради  VI скликання додається).

 

Вирішили: погодити порядок денний тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради VI скликання.

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛОСЬ» - 0

 

 

По другому питанню порядку денного слухали Незвієцького  Олександра Львовича, головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації   –  про хід виконання в 2014 році Районної  програми запобігання загибелі людей на водних об’єктах у Чутівському районі на 2012-2017 роки (Лист - довідка Чутівської райдержадміністрації №02-38/312-1 від 13.02.2015 року додається).

        

Вирішили: Інформацію прийняти до відома. 

 

По третьому питанню порядку денного слухали Незвієцького  Олександра Львовича, головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації   –  про хід виконання в 2014 році  Програми технічного і фінансового забезпечення,  вдосконалення та розвитку системи центрального оповіщення і зв’язку Чутівського району на 2011-2015 роки.  (Лист - довідка Чутівської райдержадміністрації №02-38/312-2 від 13.02.2015 року додається)

 

Вирішили: Інформацію прийняти до відома. 

 

По четвертому питанню порядку денного слухали Незвієцького  Олександра Львовича, головного спеціаліста з питань надзвичайних ситуацій відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації   –  про хід виконання в 2014 році  Програми  створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Чутівському районі на 2013-2017 роки (Лист - довідка Чутівської райдержадміністрації №02-38/312-3 від 13.02.2015 року додається)

 

Вирішили: Інформацію прийняти до відома. 

 

По п’ятому питанню порядку денного слухали: Черкас Оксану Леонідівну, редактора районної газети «Сільські новини», - про затвердження районної Програми інформаційного забезпечення населення Чутівського району на 2015 рік.

 (Програма додається)

 

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛОСЬ» - 0

 

По шостому питанню порядку денного слухали Глущенка Василя Олексійовича, головний спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації. –  про хід виконання Комплексної районної Програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2014-2016 роки (Довідка додається).

 

Вирішили: Інформацію прийняти до відома. 

 

По сьомому питанню порядку денного слухали Глущенка Василя Олексійовича, головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, –  про внесення змін до Комплексної районної програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2014-2016 роки, затвердженої рішенням тридцятої сесії районної ради VI скликання від 29.07.2014 (Лист Чутівської райдержадміністрації №1-02-21/72 від 09.02.2015 року додається)

Виступаючий повідомив присутнім, що у зв’язку  із суспільно-політичною ситуацією в країні, з метою забезпечення можливості фінансування  заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України, виникла необхідність внести зміни та доповнення до Комплексної районної програми, а  саме,:

1. Викласти в новій редакції:

- «Напрями діяльності та заходи Комплексної районної програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2014-2016 роки»;

- «Ресурсне забезпечення та напрямки діяльності Комплексної районної програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2014-2016 роки»;

- «Паспорт Комплексної районної програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2014 - 2016 роки».

 

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення, напрями діяльності та заходи Комплексної районної програми забезпечення проведення заходів мобілізації, оборони та призову на військову службу до Збройних Сил України на 2014-2016 роки додаються).

  

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛОСЬ» - 0

По восьмому питанню порядку денного слухали Глущенка Василя Олексійовича, головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, –  про хід виконання в 2014 році Районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки. (Довідка додається).

Співдоповідачем по даному питанню виступив начальник сектору дільничних інспекторів міліції Чутівського РВ УМВС України в Полтавській області, майор міліції Харченко Віталій Васильович  (Довідка додається).

 

Вирішили: Інформацію прийняти до відома. 

 

По дев’ятому питанню порядку денного слухали: Черкас Оксану Леонідівну, редактора районної газети «Сільські новини», - про звіт редактора районної газети «Сільські новини»  Черкас О. Л. за свою роботу із лютого 2014 по лютий 2015 року.

 (Звіт  додається - лист редакції  районної газети «Сільські новини» №18 від 16.02.2015 року.)  

 

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛОСЬ» - 0

 

По десятому питанню порядку денного слухали: Курінного Ігоря Григоровича, депутата районної ради, начальника відділу забезпечення управління майном спільної власності територіальних громад району, - про контракт з редактором районної газети «Сільські новини». Виступаючий повідомив присутнім про те, що термін дії попереднього контракту з редактором газети «Сільські новини» закінчується, тому є пропозиція подовжити термін дії контракту ще на три роки.

Депутати підтримали пропозицію.

 

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛОСЬ» - 0

 

По одинадцятому питанню порядку денного слухали: Курінного Ігоря Григоровича, депутата районної ради, начальника відділу забезпечення управління майном спільної власності територіальних громад району, - про контракт з директором комунальної установи культури «Чутівський  районний краєзнавчий музей», який повідомив присутнім про те, що термін дії попереднього контракту з директором комунальної установи культури «Чутівський  районний краєзнавчий музей» Г. С. Бафталовською закінчується, тому є пропозиція подовжити термін дії контракту ще на три роки.

Депутати підтримали пропозицію.

 

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛОСЬ» - 0

 

По дванадцятому питанню порядку денного слухали:  Густіліну Дар’ю Ігорівну, редактора  комунальної установи «Чутівська редакція районного радіо «Чутове»,- про звіт редактора комунальної установи «Чутівська редакція районного радіо «Чутове»  Густіліної Д. І. за свою роботу з грудня 2013 по грудень 2014 року.

 (Звіт  додається - лист Чутівської редакції районного радіо «Чутове» №35  від 01.12.2014 року.)  

 

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛОСЬ» - 0

 

По тринадцятому питанню порядку денного слухали:  Понятенко Аллу Йосипівну, начальника юридичного відділу районної ради, - про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передані в користування на умовах оренди гр. Вісич-Арутюнян Ю.А. для ведення фермерського господарства на території Чутівської селищної ради Чутівського району Полтавської області.

       Виступаюча  повідомила присутнім, що згідно ст. 10, 93, 201, 206 Земельного кодексу України, Закону України «Про оцінку земель» від 11.12.2003, Постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553 «Про затвердження Положення про державний фонд документації із землеустрою» та «Порядком нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та земель населених пунктів», затвердженого наказом Держкомзему України, Мінагрополітики України, Мінбудархітектури України та Української академії аграрних наук від 27.01.2006 № 18/15/21/11 районна рада наділена повноваженнями затверджувати технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передані в користування. Технічна документація додається до матеріалів 35 сесії Чутівської районної ради шостого скликання.

 

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛОСЬ» - 0

 

По чотирнадцятому питанню порядку денного слухали:  Молодчу Любов Григорівну, начальника Чутівського районного управління юстиції, - про хід виконання Програми правової освіти населення Чутівського району на 2011-2015 роки. (Довідка додається – лист Чутівського районного управління юстиції №01-03/29 від 17.02.2015 року).

 

Вирішили: Інформацію прийняти до відома. 

 

 

По п’ятнадцятому питанню порядку денного слухали:  Барилка Михайла Володимировича, спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації,  - про хід виконання Районної програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-2016 роки. (Довідка додається – лист Чутівської  райдержадміністрації №1-02-27/98 від 17.02.2015 року).

 

Вирішили: Інформацію прийняти до відома. 

 

 

По шістнадцятому питанню порядку денного слухали:  Лоєнко Людмилу Володимирівну, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Чутівської райдержадміністрації, - про хід виконання Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів в Чутівському районі на 2010 – 2015 роки. (Довідка додається)

 

Вирішили: Інформацію прийняти до відома. 

 

 

 

Голова постійної комісії районної ради

з питань з питань регламенту, місцевого

самоврядування, депутатської діяльності,

забезпечення законності і правопорядку,

зв’язків із засобами масової інформації                               А. М. Литвиненко                                  

 

 

 

 

 

 

(Матеріали біля протоколу комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із асобами масової інформації)

 

Категорія: ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ | Додав: Чутово
Переглядів: 200 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
 
Зробити безкоштовний сайт з uCoz