Четвер, 23.05.2019, 02:42

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 155
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Публічна інформація

 

ЧУТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПАСПОРТА БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ КВІТЕНЬ 2019 РОКУ

ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПАСПОРТІВ ТА ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ НА 2019 РІК

Узагальнені аналізи ефективності бюджетних програм станом на 01.01.2019

ЗМІНИ до ПАСПОРТА БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ НА 2019 РІК /Зеленківська сільська рада/

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом на 01.01.2019

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2019 РІК /Чутівська районна рада/

 

ПАСПОРТА БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ ЛЮТИЙ 2019 /Чутівська селищна рада/

ПАСПОРТИ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2019 РІК /Чутівська селищна рада/

 

ПАСПОРТИ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ НА 2019 РІК ЗЕЛЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2018 рік 4

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2018 рік 3

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2018 рік 2

ЗМІНИ до ПАСПОРТА БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2018 рік

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2018 рік

ЗМІНИ ДО ПАСПОРТА БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2017 рік

ЗМІНИ ДО ПАСПОРТА БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2017 рік

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2017 РІК

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2017 рік  - 1

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2017 рік  - 2

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ на 2017 рік - 3

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Обґрунтованість видачі та продовження листків непрацездатності закладами охорони здоров’я Полтавщини – під контролем управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

 

Останнім часом на Полтавщині збільшилася кількість виданих закладами охорони здоров’я листків непрацездатності, що свідчить про зростання в регіоні рівня захворюваності.

Враховуючи те, що листок непрацездатності є підставою для отримання застрахованою особою за рахунок коштів Фонду соціального страхування України допомоги по тимчасовій непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та хворим членом сім’ї, по вагітності та пологах, правомірність його видачі й продовження є основою ефективного функціонування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Стабільність Фонду соціального страхування України великою мірою залежить від раціонального використання його коштів. Саме тому контроль за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, попередження випадків підроблення та фальсифікації листків непрацездатності є пріоритетним напрямом роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління).

Наприкінці 2018 року фахівцями управління було проведено позапланову перевірку правильності нарахування та використання коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” (далі – ПАТ “КВБЗ”). Під час ревізії було встановлено перелік закладів охорони здоров’я, які протягом 9 місяців 2018 року видавали листки непрацездатності працівникам ПАТ “КВБЗ”, та в трьох із них, що територіально обслуговують більшість співробітників підприємства (КНМП “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кременчука”, КНМП “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кременчука”, КНМП “Кременчуцька міська лікарня “Правобережна”), проведено вибіркову перевірку обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності. За результатами виявлених спеціалістами сектору експертизи тимчасової непрацездатності відділу фінансового контролю та аудиту управління порушень до зазначених закладів охорони здоров’я були направлені претензії щодо відшкодування нанесених матеріальних збитків Фонду на загальну суму 82532,42 гривні.

 Встановлено, що лікарями:

  • КНМП “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кременчука” було необґрунтовано продовжено листки непрацездатності працівникам ПАТ “КВБЗ” на 25 днів тимчасової непрацездатності на загальну суму 8654,76 грн (15.02.2019 лікувальний заклад у повному обсязі відшкодував матеріальні збитки, нанесені Фонду);
  •  КНМП “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кременчука” було необґрунтовано продовжено листки непрацездатності працівникам ПАТ “КВБЗ” на 133 дні тимчасової непрацездатності на загальну суму 63358,07 грн;
  • КНМП “Кременчуцька міська лікарня “Правобережна” було необґрунтовано продовжено листки непрацездатності працівникам ПАТ “КВБЗ” на 42 дні тимчасової непрацездатності на загальну суму 13034,34 гривні.

 

На Полтавщині середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності, наданий за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, у 2018 році склав 211,56 грн, що на 51,01 грн (31,8 %) більше, ніж у 2017 році. Збільшення середнього розміру компенсації втраченого заробітку за час хвороби пов’язане з ростом мінімальної заробітної плати, а також із загальним зростанням фонду оплати праці по країні.

Протягом минулого року страхувальниками було надано до відділень управління заяви-розрахунки:

  • для фінансування 1 млн 355 тис. 557 днів тимчасової непрацездатності, що на 9,6 % більше, ніж у 2017 році;
  • для фінансування 166 тис. 752 днів тимчасової непрацездатності по догляду за хворим, що на 5,8 % більше, ніж у 2017 році.

Зважаючи на ріст рівня захворюваності на Полтавщині із початку 2019 року, що суттєво впливає на витрати Фонду, порушення порядку видачі, продовження та заповнення листків непрацездатності, а також необґрунтованість їх видачі та продовження лікарями закладів охорони здоров’я є недопустимим та буде під постійним контролем спеціалістів управління.

Цільове використання коштів – це запорука фінансової стабільності Фонду соціального страхування України, що є найважливішою передумовою належного соціального захисту застрахованих осіб та потерпілих на виробництві.

 

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області     

Березень 2019 року

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Кібератака або Війна на порозі

Євгеній Магда

У сучасному світі відстані легко приховуються новими методами ведення війни.

Події 27 червня в Україні не тільки довели, що гібридна агресія Росії триває, але і що вона здатна торкнутися практично кожного з нас. Тому шукати можливості для захисту необхідно узгоджено.

У Кремлі люблять прив'язувати свої агресивні дії до певних дат. Згадайте, як у 2015-му багато хто побоювався початку повномасштабного російського вторгнення 22 червня, у річницю початку радянсько-німецької війни. Вбивство українського розвідника Максима Шаповала також було пов’язане відразу із декількома датами – наближався день його народження, день частини, де служив полковник ГУР, День Конституції України. Не виключено, що цей вибух став своєрідним каталізатором для потужної кібератаки на різноманітні сайти, які функціонують в Україні. Звичайно, не варто відкидати й фактор залякування супротивника, адже того ж дня була підірвана і машина з контррозвідниками СБУ на Донбасі.

27 червня багато хто переконався у власній уразливості перед кібер-атаками, які вже протягом тривалого періоду здійснюються в різних точках планети. Унаслідок своєї масштабності ця атака змусила вийти із зони комфорту тисячі людей, яким досі здається, ніби війна в Україні десь далеко. Дійсно, зона безпосередніх бойових дій різного ступеня інтенсивності на Донбасі знаходиться на великій відстані від багатьох великих міст нашої країни, але в сучасному світі ці відстані легко приховуються новими методами ведення війни.

Кібер-атака, як представляється, була покликана породити паніку в українському суспільстві, втомленому від війни. У Кремлі добре розуміють, що шансів розвалити Україну зсередини значно більше, аніж нанести їй військової поразки в сучасних умовах. Чого гріха таїти, четвертий рік протистояння з Росією не завжди позитивно відбивається на суспільних настроях. Недовіра до влади, яка дає чимало підстав для критики, розчарування в її здатності змінити ситуацію часом стає не менш ефективною зброєю гібридної агресії, ніж артилерійські удари або дії диверсантів у прифронтовій смузі.

Необхідно розуміти, що останні міжнародні зустрічі Петра Порошенка навряд чи сподобалися Кремлю. Ні drop-in в Овальному кабінеті з Дональдом Трампом із подальшими зустрічами з ключовими фігурами в його адміністрації, ні рандеву з Еммануелем Макроном, під час якого молодий французький президент заявив про визнання ним і Ангелою Меркель факту російської агресії в Україні не додали позитиву Путіну та його команді. Повільно, але неухильно в України виходить переконувати своїх західних партнерів, що діяти по відношенню до Росії необхідно жорстко й узгоджено. Зауважте, наскільки тихішими стали навіжені голоси, які ще півроку тому кричали про незворотний "розмін України".

Хоча наївно вважати, що Захід готовий сьогодні всіма силами встати на захист України від агресора, проте сприйняття ситуації світовою спільнотою сьогодні куди більш сприятливе для нашої країни, ніж три роки тому. Однак і українському суспільству не можна спочивати на лаврах або покладатися на абсолютну підтримку наших союзників. Нині на порядку денному – формування національних інтересів, їх послідовне відстоювання тими, хто називає себе національною елітою, пошук шляхів взаємодії між органами влади та небайдужими громадянами, формування ефективної інформаційної політики. Нашій країні сьогодні недостатньо спростувати нав'язування їй Кремлем статусу failed state, їй необхідна успішна історія протистояння агресивним діям Росії.

http://glavred.info/politika/kiberataka-ili-voyna-na-poroge-443810.html

______________________________________________

ПАСПОРТ БЮДЖЕТНОЇ ПРОГРАМИ НА 2017 рік

СТОРІНКА 2         СТОРІНКА 3         СТОРІНКА 4

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Оголошення

про пошук кандидата у народні засідателі Чутівського районного суду.

      На підставі подання голови Чутівського районного суду, та з метою заміни особи, яка вибула зі списку народних засідателів, Чутівська районна рада повідомляє про пошук кандидата у народні засідателі Чутівського районного суду.

Вимоги до народного засідателя:

- народним засідателем, присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду та дав згоду бути народним засідателем.

Не підлягають включенню до списків народних засідателів громадяни:

- визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

- які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків народного засідателя;

- які мають незняту чи непогашену судимість;

- народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції;

- особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

- особи, які не володіють державною мовою.

  Громадянину, який виявив бажання бути включеним до списку народних засідателів, необхідно у термін до  10 лютого 2016 року подати до Чутівської районної ради  заяву, яка повинна містити інформацію щодо:

         - прізвища, ім'я та по батькові кандидата у народні засідателі;

- постійного місця проживання;

- згоди особи бути народним засідателем із зазначенням назви суду;

- відсутності обставин, що унеможливлюють його участь у здійсненні правосуддя.

        Заява повинна також містити згоду кандидата у народні засідателі на використання його персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

          До заяви додаються:

- ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації проживання кандидата);

- копія трудової книжки.

Довідки за телефоном (05347) 9-14-00

 

Про діяльність Української асоціації районних та обласних рад

Інформація про діяльність Чутівської районної ради в 2014 році.

Про  результати планової  виїзної  ревізії фінансово-господарської діяльності 

Кобеляцького  комунального підприємства “Міська  сервісна служба»

 

Відповідно до п. 8.3.4.1 Плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції в Полтавській області ІІІ квартал 2015 року проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Кобеляцького комунального підприємства «Міська сервісна служба» за період з 01.01.2011 по 31.07.2015 року.

За результатами ревізії встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 224,29 тис. грн., серед яких – недоотримання коштів від реалізації послуг з благоустрою протягом 2013 року, покриття витрат іншої юридичної особи протягом 2014 року та 7 місяців 2015 року, нарахування та виплата заробітної плати у завищених розмірах, понаднормове списання бензину в період з 01.01.2011 по 31.07.2015.

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності Кобеляцького комунального підприємства «Міська сервісна служба» за період з 01.01.2011 по 31.07.2015 року проінформовано Кобеляцьку міську раду та прокуратуру Кобеляцького району.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, 4 посадових осіб об’єкту контролю притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП.

Директору ККП «Міська сервісна служба» направлено вимоги про усунення виявлених ревізією порушень і недоліків та недопущення їх в подальшому, з пропозицією розгляду результату проведеної ревізії на колективній нараді та притягнення посадових осіб, причетних до встановлених порушень, до матеріальної та/або дисциплінарної відповідальності.

Відповідь Міністерства фінансів України на звернення депутатського корпусу

Чутівської районної ради щодо дефіциту коштів по бюджетних установах Чутівського району.

 

Відповідь Департамента фінансів Полтавської обласної державної адміністрації на звернення депутатського корпусу

Чутівської районної ради щодо дефіциту коштів по бюджетних установах Чутівського району.

"Завантажити лист"

 

 

Інформація  для жителів Чутівського району та Полтавської області.

      Для підтримки селян у їх прагненні мати власне житло вже 17 років на Полтавщині працює Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, який виконує Державну програму «Власний дім». Основним напрямком діяльності Фонду є надання довгострокових пільгових кредитів під 3% річних сільським сім’ям для фінансування спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями та добудови незавершених житлових будинків, спорудження інженерних мереж, підключення їх до існуючих комунікацій, а також придбання незавершеного будівництвом та готового житла, терміном до 20 років (молодим сім’ям – на термін до 30 років). Сума кредиту визначається Фондом з урахуванням рівня платоспроможності позичальника і не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування та граничного розміру кредиту в сумі 100 тис. гривень для добудови, реконструкції будинку, придбання житла і 200 тис. гривень для спорудження нового житлового будинку.

    За час діяльності Фондом надано 2600 кредитів на загальну суму 60,4 млн. грн., із них з Чутівського району: подано 78 заяв на отримання кредиту на загальну суму 2,11 млн. грн.,  отримали кредити 57 сімей на загальну суму 1,123 млн. грн.

   Якщо у Вас є потреба у поліпшенні своїх житлових умов - звертайтеся до Фонду за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, кім. 84 або за телефонами: (050) 304-91-34; (067) 535-02-34; (05322) 2-68-53, 2-87-15.

 

Рішення Чутівської селищної ради "Про затвердження тарифів з вивезення твердих побудових відходів та їх захоронення, вивезення рідких нечистот, водовідведення КП "Чутівське"

 

"Завантажити рішення сторінка 1"

"Завантажити рішення сторінка 2"

 

 

 

Оголошення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

"Про проведення конкурсу"Кращі практики місцевого самоврядування"  у 2015 році"

"Завантажити інформацію"

 

 

Шановні користувачі нашого сайту, Ресурсного центру, представники органів місцевого самоврядування!

Пропонуємо Вашій увазі моніторинг ЗМІ щодо реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади підготовлений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та розповсюджується за сприяння Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

Запрошуємо до обговорення та висловлення Ваших міркувань та пропозицій на Форумі Ресурсного Центру

("Ресурсний Центр з сталого місцевого розвитку" <uaror@ukr.net>)

РАЗОМ ДІЄВІШЕ!

 

"Завантажити інформацію"

 

Інформація про результати планової виїзної ревізії

фінансово-господарської діяльності відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Диканської РДА.

 

"ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ"

Оприлюднення змін до річного плану закупівель на 2015 рік 

Комунальне підприємство госпрозрахункова дільниця "Комунальник"

Оголошення про призначення відповідальної особи.

Розпорядженням заступника голови Чутівської районної ради від 14.07.2015 №20-О відповідальною особою в районній раді  по забезпеченню координації та допомоги учасникам АТО та членам їх сімей призначено Конєву Вікторію Вадимівну, спеціаліста першої категорії організаційного відділу районної ради.

 

Завжди на зв’язку з громадянами

Полтавський обласний контактний центр для зручності громадян забезпечує розгляд будь-якого питання, що відноситься до компетенції органів виконавчої влади у сферах:

- соціального захисту населення щодо надання матеріальної допомоги, призначення субсидій, компенсацій, інших соціальних виплат;

- соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей щодо встановлення їм пільг, надання медичної допомоги тощо;

- призначення та виплати адресних допомог вимушеним переселенцям, переведення їх пенсійних та інших соціальних виплат; влаштування дітей до навчальних закладів, надання медичної допомоги;

- аграрної політики; житла та будівництва;

- функціонування мереж зв’язку та інфраструктури;

- освіти та охорони здоров’я тощо.

У даний час актуальним є питання призначення субсидій за новим спрощеним порядком. Враховуючи значне навантаження на органи праці та соціального захисту населення з цього приводу, всі бажаючі мають змогу подати усне звернення до контактного центру для проведення подальшої перевірки можливості призначення субсидії для конкретної сім’ї, повідомити про окремі недоліки у організації цієї роботи чи висловити власні пропозиції.

Прийом звернень  та надання довідково-консультативної інформації здійснюється  за безкоштовним телефонним номером   0-800-502-230 (цілодобово) або на адресу електронної пошти    Call-centre@adm-pl.gov.ua.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

Інформація про використання бюджетних коштів по Чутівському району

(на виконання п.3.7. Витягу з протоколу №14 засідання Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року)

"Завантажити інформацію" ЗВІТИ станом на 06.03.2015

Завантажити звіти станом на 16.03.2015

Завантажити звіти станом на 23.03.2015

Завантажити звіти станом на 30.03.2015

Завантажити звіти станом на 06.04.2015

Завантажити звіти станом на 10.04.2015

Завантажити звіти станом на 20.04.2015

Завантажити звіти станом на 27.04.2015

Завантажити звіти станом на 30.04.2015

Завантажити звіти станом на 18.05.2015

Завантажити звіти станом на 26.05.2015

Завантажити звіти станом на 09.06.2015

Завантажити звіти станом на 16.06.2015

Завантажити звіти станом на 22.06. 2015

Завантажити звіти станом на 30.06.2015

Завантажити звіти станом на 13.07.2015

Завантажити звіти станом на 20.07.2015

Завантажити звіти станом на  03.08.2015  

Завантажити звіти станом на 10.08.2015

Завантажити звіти станом на 17.08.2015

Завантажити звіти станом на 25.08.2015

Завантажити звіти станом на 31.08.2015

Завантажити звіти станом на 07.09.2015

Завантажити звіти станом на 11.09.2015

Завнтажити звіти станом на 22.09.2015

Завантажити звіти станом на 06.10.2015

Завантажити звіти станом на 20.10.2015

Завантажити звіти станом на 27.10.2015

Завантажити звіти станом на 03.11.2015

Завантажити звіти станом на 10.11.2015

Завантажити звіти станом на 17.11.2015

Завантажити звіти станом на 24.11.2015

Завантажити звіти станом на 30.11.2015

Завантажити звіти станом на 08.12.2015

Завантажити звіти станом на 15.12.2015

Завантажити звіти станом на 22.12.2015

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Copyright MyCorp © 2019
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 
Зробити безкоштовний сайт з uCoz