Четвер, 02.05.2024, 00:56

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 178
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Зустрічайте черговий  випуск юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник»

         Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».  У черговому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

 Пандемія коронавірусної інфекція внесла значні зміни в життя  пересічних громадян. Про те, які законодавчі новації та карантинні обмеження пов’язані з пандемією введені в Україні у листопаді читайте у черговому випуску газети.

1 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Про те, як працюють соціальні працівники у Щербанівській   ОТГ у рубриці «Актуальна тема» інформує директорка Центру надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради Тамара Білоброва.

Про посаду старости, їх повноваження, особливості роботи та порядок їх  обрання  читайте у черговому  номері видання.

 Листопад виявився багатим  на визначні дати. Так, 20 листопада відзначався Всесвітній день дитини. Про те, які права мають діти та як їх можна реалізувати читайте у  інформації від наших партнерів представників Управління у справах сім'ї, молоді та спорт Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.

 З 25-го листопада, в Україні стартує акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року офіційно підтримується міжнародною спільнотою. Метою цієї кампанії є привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства.

 Про те,  де особам, постраждалим від домашнього насильства шукати допомоги та досвід роботи притулку для жінок, які постраждали від  домашнього насильства у Полтаві  читайте у рубриці «Інтервю з експертом» за участю директорки притулку Олени Чикурової.

Чому важливо державним службовцям дотримуватися правил етичної поведінки   читайте у матеріалі  фахівців Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Знайомимо читачів з роботою наших партнерів.   Як діє сектор з ювенальної пробації, його основні повноваження  читайте у черговому випуску видання.  

 У рубриці «Людина права» знайомимо читачів із фахівчинею  Миргородського бюро правової допомоги Наталією Пищимухою.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання: сторінка  адвокат консультує та фахівці системи БПД консультують.

Також можна ознайомитися із зразками документів,  переглянути медіагалерею з найцікавішими відеоконсультаціями за участю фахівців  системи БПД.

Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів та  новин у чинному законодавстві підписуйтеся на сторінки системи БПД у соціальних мережах.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут. 

  https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vQlAbgO6csgA48SDouLs_n_ItzMyOvYkk9pyBFBahknINwMkqteWTowWIJS8K0ZpUirfxafdPGxxX5d/pub?start=false&loop=false&delayms=3000

Приємного читання!

_________________________________________________

Зустрічайте жовтневий  випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

         Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».  У жовтневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства. Жовтень  виявився багатим  на професійні свята, тому у черговому випуску вітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова  та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня юриста.

Система безоплатної правової допомоги в Україні постійно знаходиться у динамічному розвитку. Про те, які новації запроваджуються та як це спростить доступ громадян до правової допомоги читайте у статті та коментарях заступниці Міністра юстиції Валерії Коломієць. Як діє контакт цент системи БПД, з якими питаннями громадяни найчастіше звертаються на телефонну лінію системи. Про це розповідаємо у черговому номері видання.

Як відбувається добір на державну службу в умовах карантину, які особливості та який алгоритм . Про це розповідає заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тімощукю

  Про роботу Управління  Державної служби якості освіти  у Полтавській області, основні здобутки, напрями роботи та перспективи читайте у статті очільника Управління Юрія Кращенка.

 У рамках реалізації земельної реформи в Україні знайомимо читачів про особливості співпраці  системи БПД в області та Управління Держгеокадастру у Полтавській області.

 Знайомимо читачів з роботою наших партнерів.  Благодійна організація «Меридіан» або як здійснюється захист вразливих груп. Про це  читайте у черговому випуску видання.  

 У рубриці «Людина права» знайомимо читачів із очільницею  Семенівського бюро правової допомоги Тетяною Новобранець.

V Всеукраїнська за міжнародною участю науково-практична конференція на «Адаптація правової системи України  до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти»:  про її напрями та теми заходу читайте  черговій публікації видання.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання: сторінка  регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини,  адвокат консультує та фахівці системи БПД консультують.

Також можна ознайомитися із зразками документів,  переглянути медіа галерею з найцікавішими відео консультаціями за участю фахівців  системи БПД.

Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів та  новин у чинному законодавстві підписуйтеся на сторінки системи БПД у соціальних мережах.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!  https://docs.google.com/presentation/d/1CR5p1y2jANHrc8T6gKDT-ID1p-xMp3-ldDELfju8UI8/edit#slide=id.ga4ca9fd9c6_1_67

Зустрічайте черговий, вересневий випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

         1 вересня бюро правової допомоги святкували свою 4 річницю з моменту створення. Як діяли ці державні інституції, які досягнення, напрями роботи та  новації читайте у  відповідній статті, присвяченій річниці створення бюро правової допомоги.

У черговому номері видання знайомтеся з найбільш актуальними та цікавими подіями з життя системи БПД області та роз’ясненнями норм чинного законодавства.

Напередодні місцевих виборів продовжуємо знайомити читачів з  актуальними  питаннями виборчого законодавства. У свіжому номері дізнавайтеся про участь старост у виборчому процесі та відповідальність за порушення виборчого законодавства.

Про соціальний захист як пріоритет органів місцевого самоврядування читайте у статті від наших партнерів – очільниці Департаменту соціального захисту Полтавської обласної державної адміністрації  Людмили Корнієнко.

 Подовжуємо знайомити читачів з позитивним досвідом розвитку територіальних громад Полтавщини. У вересневому номері читайте інтерв’ю з головою Опішнянської ОТГ Миколою Різником.

У рубриці «Людина права» знайомимо читачів із керівником Решетилівського бюро правової допомоги Олегом Шкурупієм.

Про правопросвітницьку акції «Правосвідоме літо», яка знайомила учнівську молодь з актуальними правовими питаннями, особливостями безпеки в літній період, цікавими установами,  де діти можуть провести цікаво та змістовно дозвілля.  Про найцікавіших спікерів та теми акції читайте  черговій публікації видання.

 Як юристи системи БПД захищали права клієнтів читайте у рубриці «Приклади успішного захисту».

 Як повернути судовий збір дізнайтеся із консультацій фахівців системи БПД області.

 Серед постійних рубрик видання: сторінка  регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та адвокат консультує.

Також можна ознайомитися із зразками документів,  переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

До Вашої уваги також відеоконсультації фахівців системи БПД та найбільш яскраві онлайн-заходи протягом вересня.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!

https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vT_S3nMcTZmmCGnW7SNmCefiOAtwnXYzF9Nqn1qfuubJqMj_UESdw8TMs2fvRQgoGRqlkqewscz6nKY/pub?start=false&loop=false&delayms=10000

_____________________________________________________________________________

Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні 2020 року

Послугами обласної служби зайнятості скористалися 26 тисяч безробітних

Протягом січня 2020 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 26,4 тис. безробітних осіб.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти січня 2019 року на 17,4% і становила 2,3 тисячі. База вільних робочих місць налічувала 7,9 тис. вакансій.

Роботу отримали 2,4 тисячі людей

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 2,4  тис. осіб, що на 7,1 % більше відповідного показника 2019 року. Одночасно на 10,2 % зросла чисельність осіб, які працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

Із  загальної чисельності працевлаштованих осіб 2 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 21 безробітного, з яких 4 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 17 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

На громадських роботах попрацювали 265 мешканців області

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 265 громадянам. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, інформування населення про субсидії, благоустрій населених пунктів.

Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 863 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 403 безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

На обліку – 24 тисячі безробітних

Станом на 1 лютого 2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебувало 24,2 тис. безробітних, з них отримували допомогу по безробіттю 21,6 тис. осіб.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (32,5%), представники найпростіших професій (14,2%), працівники сфери торгівлі та послуг (12,9%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (9,3%).

Роботодавці пропонують три тисячі вакансій

 Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, на 1 лютого 2020 року становила 3 тис. одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 1,9 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (25,3%), працівників сфери торгівлі та послуг (17,5%) і робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (16,8%).

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями pol.dcz.gov.ua та https://cutt.ly/twi76mK

___________________________________

Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.

Кількість безробітного населення (за методологією МОП) віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні з відповідним періодом 2018 року, скоротилася на 88 тис. осіб та становила 1,5 млн осіб. Рівень безробіття (за методологією МОП) знизився з 8,6% до 8,1% робочої сили.

Поліпшенню ситуації на ринку праці сприяла діяльність державної служби зайнятості.

Так, у 2019 році кількість роботодавців, які співпрацювали  з центрами зайнятості, збільшилася на 4 тис. та становила 206 тисяч. Клієнтами служби є представники як малого, так і великого бізнесу, які представляють різні галузі економіки. Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості, у порівнянні з 2018 роком, збільшилася на 39 тис. та становила 1,2 млн одиниць.

Безпосередньо в центрах зайнятості послуги державної служби зайнятості в 2019 році отримали 2,1 млн громадян, які шукали роботу, з них 1 млн мали статус безробітного.

У 2019 році кількість унікальних користувачів сайту державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) становила 1,9 млн осіб. На початок 2020 року створено 197 тис. електронних кабінетів роботодавців та 248 тис. електронних кабінетів шукачів роботи.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості, становила 826 тис. осіб. Більше половини з них були працевлаштовані протягом семи днів з дати звернення до служби зайнятості. Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  працевлаштовано 11,4 тис. осіб, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу 2,4 тис. осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 200 тис. осіб.

У 2019 року за сприяння державної служби зайнятості 139 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 14% та становила 54 тис. осіб. Після закінчення професійного навчання 96% безробітних працевлаштовано.

Станом на 1 січня 2020 року  кількість безробітних, зареєстрованих в державній службі зайнятості, становила 338 тис. осіб та, у порівнянні з відповідною датою 2019 року, зменшилася на 4 тис. осіб.

При цьому, звертаємо увагу, що інформація, поширена у ЗМІ щодо різкого зростання обсягів безробіття у грудні 2019 року, є некоректною, оскільки ринку праці притаманні сезонні коливання. Щорічно влітку потреба роботодавців на працівників, у порівнянні з зимовим періодом, суттєво зростає (у сільському господарстві, переробній промисловості, транспорті, готельному та ресторанному бізнесі тощо) та, відповідно, скорочується кількість безробітних. Тому порівняння коректно проводити до показників відповідного періоду минулого року.

Детальна інформація  щодо ситуації на ринку праці та діяльності державної служби зайнятості розміщена на офіційному вебсайті державної служби зайнятості у рубриці «Аналітична та статистична інформація» (https://www.dcz.gov.ua/analitics/67).

Крім того, звертаємо увагу на методологічні особливості, які необхідно враховувати при використані даних щодо зареєстрованого ринку праці та безробіття за методологією Міжнародної організації праці (https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/infofiles/porivnyannya_bezrobitnyh.pdf).

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями pol.dcz.gov.ua та    https://cutt.ly/twi76mK .

Послугами  обласної  служби зайнятості за рік скористалися 58,6 тисячі  безробітних

Протягом 2019 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 58,6 тисячі безробітних, що на 4,7 тисячі або 7,5% менше, ніж за 2018 рік.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти 2018 року на 5% до 9,9 тисячі. База вільних робочих місць збільшилась на 7,3%  до 77,6 тисячі вакансій.

Роботу отримали 26,5 тисячі людей

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 49,3 тисячі людей. У тому числі 28,3 тисячі осіб, або 57,4%, працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

Із загальної чисельності працевлаштованих, 31 безробітний отримав  виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 672 безробітних, із яких 257 осіб недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 415 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва.

14,1  тисячі бажаючих заробили на громадських і тимчасових роботах

Обласна служба зайнятості забезпечила тимчасову зайнятість 14,1 тисячі громадян.  

Найпоширеніші види громадських робіт такі: екологічний захист навколишнього середовища, впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, інформування населення про субсидії, благоустрій, роботи із соціально-вразливими верствами населення, інші роботи соціального напрямку.  

 6,8 тисячі безробітних проходили профнавчання

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи сучасним вимогам роботодавців,  протягом 2019 року, за направленням обласної служби зайнятості, 6,8 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 3,2 тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальністю «медсестринство» отримали 152 особи.   

 На обліку – 21 тисяча безробітних  

У регіональній службі зайнятості станом на 1 січня 2020 року перебувала 21 тисяча безробітних.  Із них 18,4 тисячі осіб отримували допомогу по безробіттю.

За професійними групами серед зазначеної чисельності зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю технологічного устаткування, складання обладнання та машин (30,5%), представники найпростіших професій (14,2%), працівники сфери торгівлі та послуг(12,7%), а також законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (9,8%).

3,1 тисячі вакансій 

 Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 січня 2020 року,  становила 3,1 тисячі одиниць.

 У базі даних служби зайнятості також містилася інформація про 2,1 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільшим попитом на ринку праці користуються кваліфіковані робітники з інструментом (25,6%), працівники сфери торгівлі та послуг (16,2%), робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (16%).

 

 

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями https://pol.dcz.gov.ua/ та https://cutt.ly/twi76mK .

 

Клієнтоорієнтованість послуг Державної служби зайнятості

В умовах соціально-економічних змін ринок послуг висуває нові вимоги до роботи сервісних установ. Тепер для залучення та утримання споживачів їм необхідно відходити від однакових для всіх рішень, звертаючись до індивідуальних запитів клієнтів, будуючи з ними ефективну взаємодію на принципах партнерства.

Відносно нове і дуже модне слово «клієнтоорієнтованість» визначає одну з істотних характеристик стосунків з клієнтами.

Хтось вважає, що клієнтоорієнтованість – це певні поодинокі дії, спрямовані на виявлення і задоволення потреб клієнтів для підвищення їх прихильності до організації. Так званий маркетинговий хід, що надає конкурентні переваги.

Проте клієнтоорієнтованість це не одноразова акція чи подія, це більше ніж напрям діяльності… це спосіб мислення та життя. Це ставлення до людей, як раніше називалось, «по-людськи»: з уважністю та доброзичливістю, з готовністю вислухати і допомогти, вчасно й у повному обсязі виконати взяті на себе зобов’язання.

Запровадження інститутів  «Консультант роботодавця» та  «Кар’єрний радник», електронних сервісів «Електрона черга для безробітних», «Електронний кабінет роботодавця» та «Електронний кабінет шукача роботи», а також нового «Освітнього порталу» skills.dcz.gov.ua говорять про те, що Державна служба зайнятості налаштована змінюватися відповідно до потреб своїх клієнтів, щоб залишатись конкурентоспроможним учасником ринку праці.

Клієнтоорієнтованість служби зайнятості виявляється в індивідуальному підході до кожного клієнта, підборі для нього унікального комплексу послуг та способів їх отримання. Коли робиться все, щоб спростити та полегшити життя клієнту, цінується його час, задовольняються  потреби, враховуються можливості. Коли кожен клієнт – споживач послуг, відчуває себе особливим.

Наш сервіс – це спільна праця цілої команди,  де залучені абсолютно всі працівники, вмотивовані та свідомі ідеєю зробити послуги служби зайнятості сучасними і наближеними до споживачів. Ми цікавимось вашими враженнями, думками і пропозиціями, що допоможе зробити нашу роботу кращою, послуги ефективними, а обслуговування комфортни

Copyright MyCorp © 2024
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
КНП  
Зробити безкоштовний сайт з uCoz