Середа, 19.12.2018, 06:29

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 145
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Чутівського району

 

 

 

Дані про об’єкт оренди

Стартовий розмір місячної орендної плати, грн. (без ПДВ)

Реквізити балансоутримувача

Характеристика та місцезнаходження

Мета використання

1

Нежитлове приміщення,

кімн. № 25 (47,5 м2) розташоване в адміністративній будівлі (літ. А-1), що знаходиться за адресою Полтавська область, Чутівський район, смт. Чутове, пл. Перемоги, 2

 

Розміщення офісних приміщень

2160,6

ЧУТІВСЬКА РАЙОННА РАДА

38800, смт. Чутове Полтавської області вул.Центральна,4

Код 21047135

Рах 35411015049639 Банк отримувача:

( ГУДКСУ у Полтавській області )

Головне управління Державної казначейської служби України у Полтавській області

МФО 831019

 

 

Рекомендований строк оренди: 2 роки 11 місяців.

Умови конкурсу:

 • орендна плата відповідно до конкурсної пропозиції переможця;
 • відшкодування переможцем конкурсу витрат на здійснення незалежної оцінки об‘єкта оренди;
 • страхування орендованого майна;
 • відшкодування витрат підприємства (балансоутримувача) на утримання майна, а саме:
 • плата за користування земельною ділянкою, на якій розташований об’єкт оренди;
 • амортизаційні відрахування на об’єкт оренди;
 • експлуатаційні витрати підприємства (балансоутримувача);
 • відшкодування підприємству (балансоутримувачу) або іншій юридичній особі, визначеній в договорі оренди, вартості комунальних послуг; витрат на утримання прибудинкової території, вартості послуг по ремонту і технічному обслуговуванню інженерного обладнання та внутрішньобудинкових мереж, ремонту будівлі, у т. ч.: покрівлі, фасаду, вивозу сміття або сплата за послуги на підставі договорів з постачальниками;
 • утримання об’єктів відповідно до санітарно-екологічних та протипожежних норм, дотримання правил охорони праці;
 • підтримання належних умов експлуатації та технічного стану об’єкту оренди;
 • у повному обсязі виконувати усі зобов’язання зазначені у договорі оренди.

 

Для участі у конкурсі претендент подає:

- обґрунтування обставин укладання договору оренди (пропозиції щодо експлуатації та поліпшення об’єкта);

- належним чином оформлену довіреність, видану представнику юридичної особи;

- пропозиції щодо розміру орендної плати (в запечатаному конверті);

- лист-заяву про участь у конкурсі (вказати об’єкт);

- копії установчих документів (для юридичних осіб), копію документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб);

- за наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів.

 

Конкурс буде проведено «04» січня 2019 р. за адресою: смт. Чутове, вул. Центральна, 4, зал засідань адмінбудинку об 14.30.

Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі - «02» _січня 2019 року до 17.00 (кабінет № 31), протягом 10 робочих днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

 

Телефон для довідок: (05347) 9-23-39

______________________________________________________________________________________________________________________________

У полі особливої уваги

 

Міжнародний день людей з інвалідністю – є суспільно значущою подією, що об'єднує всіх небайдужих громадян до проблем своїх співвітчизників, які опинилися в непростих життєвих ситуаціях.

Держава в особі Фонду соціального страхування України взяла на себе зобов’язання щодо проведення профілактичних заходів зі створення безпечних умов праці, матеріального забезпечення потерпілих від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Одним із важливих напрямів діяльності робочих органів виконавчої дирекції Фонду та їх відділень спільно з територіальними органами державної влади й місцевого самоврядування є турбота про осіб, які в результаті отриманих під час трудової діяльності травм або професійних захворювань стали інвалідами праці.

В умовах непростої економічної ситуації Полтавське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – відділення), дотримуючись вимог законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, опікується профілактикою нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що є невід’ємною частиною комплексу заходів, спрямованих на захист людини праці.

Станом на 01 грудня 2018 року на обліку в відділенні перебувало 259 осіб з інвалідністю, та 210 потерпілих, які мають ступінь втрати працездатності без інвалідності.

04 грудня 2018 року фахівцями відділення в урочистій атмосфері було врученo взуття потерпілим на виробництві Володимиру Ластовіну, Миколі Паську, Михайлу Курмазу, Володимиру Килюшику. Під час організованої зустрічі працівники відділення розповіли запрошеним про особливості надання за рахунок коштів Фонду матеріального забезпечення страхових виплат та соціальних послуг.

Загальна сума коштів, витрачених відділенням на соціальну та медичну реабілітацію з початку року склала 716789,57 грн. Цей напрямок діяльності відділення передбачає фінансування медичної та соціальної допомоги, що включає витрати Фонду на додаткове харчування, придбання ліків, спеціальний медичний, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, протезування, медичну реабілітацію, санаторно-курортне лікування, придбання спеціальних засобів пересування, якщо потребу в них визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації осіб з інвалідністю (у разі її складення). Цьогоріч 17 осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку в відділенні, були оздоровлені в санаторно- курортних закладах на загальну суму 237 тис. грн.

         Кожного року в рамках заходів, присвячених Міжнародному дню людей з інвалідністю, фахівці відділення відвідують потерпілих за місцем проживання. Так, 03 грудня 2018 року начальник відділення Василь Артамонов і страховий експерт з охорони праці Анатолій Грубич завітали до особи з інвалідністю І групи Олександра Рильського з метою вивчення його умов життя та соціально-побутових проблем. Зустрілися як давні друзі, поспілкувалися на доброзичливій, позитивній ноті.

       У разі настання страхового випадку відділення, в порядку  встановленому законодавством, здійснює такі виплати:

1) допомогу в зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення групи інвалідності;

2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілого;

3) щомісячну грошову суму в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

4) виплату потерпілому в розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу роботу;

5) одноразову допомогу в разі смерті потерпілого;

6) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;

7) витрати на поховання потерпілого.

У разі стійкої втрати професійної працездатності, встановленої МСЕК, Фонд соціального страхування  проводить одноразову страхову виплату потерпілому, розмір якої визначається відповідно до ступеня втрати професійної працездатності, виходячи з 17 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права потерпілого на страхову виплату.

Сума щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати професійної працездатності та середньомісячного заробітку, що потерпілий мав до ушкодження здоров’я. Вона не повинна перевищувати середньомісячного заробітку, що потерпілий мав до ушкодження здоров’я.

Допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю виплачується в розмірі 100 відсотків середнього заробітку (оподатковуваного доходу). При цьому перші п’ять днів тимчасової непрацездатності оплачуються власником або уповноваженим ним органом за рахунок коштів підприємства, установи, організації.

 Актуальним на сьогоднішній день для працівників відділення залишається питанням продовження страхових виплат особам з інвалідністю від трудового каліцтва чи професійного захворювання,  які отримали ушкодження здоров’я, працюючи на підприємствах розташованих на територіях Донецької та Луганської областей. Потерпілі, які отримували виплати в відділеннях Фонду за місцем постійного проживання в цих областях, мають змогу звернутися до відділення за місцем тимчасового проживання та продовжити одержувати страхові виплати.

              Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки 3 грудня, а й протягом цілого року, ніколи не забувати про те, що поруч живуть співвітчизники, які потребують нашого розуміння, допомоги й уваги.

 

Начальник Полтавського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Василь Артамонов

_______________________________________________________

Чи приведені на вашому підприємстві записи в трудових книжках працівників у відповідність до Класифікатора професій?

(роз'яснює начальник Полтавського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області Василь Артамонов)

  Загальновідомо, що внаслідок проведення розслідування нещасних випадків на виробництві, відповідно до вимог Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1232, комісією з розслідування складаються акти за формою Н-5, а також, якщо випадок пов'язаний із виробництвом, – за формою Н-1. У разі складання зазначеної документації виникає необхідність визначення та занесення до цих актів відомостей щодо професії потерпілого. Професія, у свою чергу, повинна відповідати вимогам Національного класифікатора України ДК 003:2010.

  Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженим наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327, передбачається, що на підприємствах, в установах та організаціях записи про роботу вносять в установленому порядку до трудових книжок працівників відповідно до професійних назв робіт, зазначених у додатках А і Б.

  Водночас відповідно до вимог Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України і Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 № 58 (далі – Інструкція), записи до трудової книжки про назву роботи, професії (посади), на яку прийнято працівника, вносяться відповідно до професійних назв робіт, зазначених у Класифікаторі професій.

  Найбільш поширеною помилкою роботодавців є неправильне зазначення посади, професії, за якою працівник приймається на роботу.

   Порядок виправлення неправильних чи неточних записів, внесених до трудової книжки, визначено п. 2.6, 2.8-2.10 Інструкції.

  У разі виявлення неправильного або неточного запису відомостей про роботу виправлення здійснює роботодавець, який зробив відповідний запис. Якщо підприємство, що зробило неправильний або неточний запис, ліквідоване, відповідний запис робить правонаступник і засвідчує його печаткою та підписом, у разі відсутності правонаступника – вища організація, якій було підпорядковано підприємство, а в разі відсутності такої – державний архів в областях України.

  Виправлені відомості про роботу, переведення на іншу роботу, нагородження та заохочення тощо мають повністю відповідати оригіналу наказу або розпорядження.

  Пунктом 2.5 Інструкції передбачається, що з кожним записом, що вноситься до трудової книжки на підставі наказу (розпорядження) про призначення на роботу, переведення і звільнення, власник або уповноважений ним орган зобов'язаний ознайомити працівника під підпис в особистій картці, в якій має повторюватися відповідний запис із трудової книжки (вкладиша).

  За частиною 3 ст. 32 КЗпП у зв'язку зі змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці в разі продовження роботи за тією самою спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці – систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад тощо – працівник має бути повідомлений не пізніше, ніж за два місяці.

  Враховуючи зазначене, приведення назви посади, професії у відповідність до Класифікатора професій не є зміною істотних умов праці, оскільки в цьому разі не змінюється зміст трудової функції за такою посадою і, відповідно, працівнику не потрібно повідомляти за два місяці про виправлення запису відомостей про роботу. Працівника потрібно ознайомити з новим записом у трудовій книжці.

 

Начальник Полтавського відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України

у Полтавській області                                                                                                    В. Артамонов

 

__________________________________________________

ОГОЛОШЕНО НАБІР КАНДИДАТІВ НА СЛУЖБУ
В НАЦІОНАЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ

Головне управління Національної поліції в Полтавській області проводить конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції.

В Чутівському відділенні поліції відкрито вакансію: 
- на посаду поліцейського сектору реагування патрульної поліції.

Базові вимоги до кандидатів:
1. Наявність освіти: повна, загальна, середня.
2. Придатність до військової служби за станом здоров’я.
Увага! Наявність служби в Збройних силах необов’язкова!!!!!
3. Для поліцейського сектору реагування патрульної поліції наявність посвідчення водія категорії "В".
4. Відсутність офіцерського військового чи спеціального звання.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті Головного управління Національної поліції в Полтавській області: pl.npu.gov.ua (перейти за посиланням «ВАКАНСІЇ» - https://nabir.np.gov.ua/ ), де також можна отримати всю необхідну інформацію щодо вимог до вакансії, перспектив та етапів конкурсного відбору. 
Телефони для довідок: 
(0532) 51-75-05, (050) 40-66-414.

Прийом анкет здійснюється в період з 20 вересня по 11 жовтня 2018 року!!!!

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до кадрового забезпечення Чутівського відділення поліції за адресою: смт. Чутове, вул. Полтавський Шлях, 23 А, або за телефоном://05347/9-13-08, 0509405049, 0957133402

_____________________________________________________________________________

Правління Фонду соціального страхування України затвердило нову форму заяви-розрахунку

  Полтавське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області повідомляє страхувальників (роботодавців) , що з 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви- розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві.

  19 липня 2018 року правління Фонду соціального страхування України затвердило новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв᾿язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі-Порядок).

  Згідно з прийнятим Порядком оформлена заява-розрахунок може бути передана роботодавцем і прийнята Фондом в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису (форма заяви-розрахунку наведена в додатку 1). Крім того, Фондом запроваджуються нові підходи до обслуговування страхувальників. Із цією метою робочі органи виконавчої дирекції Фонду здійснюватимуть попередній контроль правильності нарахування виплат та у разі виявлення помилок надаватимуть рекомендації страхувальнику щодо їх усунення ще до фінансування виплат.

  Відповідно до прийнятого Порядку запроваджується система оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат найманим працівникам шляхом надання до робочого органу виконавчої дирекції Фонду повідомлення. Повідомлення може бути надіслане в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису чи листом з повідомленням або надано безпосередньо до робочого органу виконавчої дирекції Фонду чи його відділення за місцем знаходження (форма заяви-розрахунку наведена у додатку 2).

  Основною метою зазначених нормативних нововведень є запобігання затримці надання застрахованим особам матеріального забезпечення а також недопущення помилок роботодавців під час нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

  Полтавське відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Нова форма заяви-розрахунку ЗАВАНТАЖИТИ

___________________________________________________________________

«Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує:

У відповідності до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» Фонд соціального захисту інвалідів та його територіальні відділення надають фінансову допомогу на безповоротній основі :

Особам з інвалідністю шляхом:

- оплати вартості навчання та перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації інвалідів для здобуття професії (особам з інвалідністю, яким індивідуальною програмою реабілітації визначено професійну реабілітацію та професійне навчання);

- передплати одного друкованого періодичного видання на рік на одну особу з інвалідністю (сім'ю осіб з інвалідністю), засновником (засновниками) якого є всеукраїнська громадська організація інвалідів (особам з інвалідністю I та II групи );

- оплати протезно-ортопедичним підприємствам вартості технічних засобів реабілітації ( для осіб з інвалідністю, яким індивідуальною програмою реабілітації визначено протезно-ортопедичні вироби підвищеної складності) .

Підприємствам, організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю для:

- здійснення заходів щодо фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю, створення умов для занять фізичною культурою і спортом (за поданням Національного комітету спорту інвалідів);

- технічного оснащення діючих робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю;

- створення на робочому місці особи з інвалідністю належних санітарно-гігієнічних, виробничих і технічних умов згідно з індивідуальною програмою реабілітації інваліда;

- технічного переоснащення виробництва з метою створення додаткових робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю;

Роботодавцям :

- надання дотації на створення спеціальних робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні;

- надання підприємствам, установам та організаціям, у тому числі підприємствам, організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичним особам, які використовують найману працю, цільової позики (на поворотній основі із строком повернення до трьох років) на створення робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю.

 

Більш детальну інформацію, бланки заяви, а такою юридичну консультацію можна отримати у Полтавському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів за адресою : м. Полтава, вул. Європейська, 49 або за телефоном 56-36-23».

________________________________

БЕЗПЕКА НА ВИРОБНИЦТВІ – НЕ РАЗОВА АКЦІЯ!

 • польові роботи на аграрних підприємствах. Підходять до завершення роботи по збиранню ранніх зернових. І майже одночасно розпочато посів озимих культур. Це є специфікою сільськогосподарської галузі. Сьогоднішні технології виконання посівних робіт передбачають використання мінеральних добрив, протруювачів насіння та інших хімічних речовин, без яких не можливо отримати високі врожаї зернових культур. Для шкідливих хімічних речовин встановлено гранично допустимі концентрації в повітрі робочої зони і в атмосферному повітрі. Гранично допустимі концентрації шкідливих речовин у повітрі робочої зони – це такі концентрації, які при щоденній восьмигодинній дії на працюючих усього робочого стажу не викликають у них захворювань або відхилень у стані здоров’я, що виявляються сучасними обстеженнями, безпосередньо у процесі або у віддалені строки.

Безумовно працівники, які отримали, як професійне захворювання, так і виробничі травми соціально захищені та мають право на страхові виплати відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», але за дотриманням санітарно – гігієнічних правил повинен стежити власник підприємства. Суворе дотримання гранично – допустимих концентрацій хімічних речовин в повітрі робочої зони, а також рівнів шуму та вібрації інших шкідливих для здоров’я чинників дає змогу уникнути випадків професійних захворювань серед працівників сільського господарства.

Проводячи аналіз виробничого травматизму за минулі роки, працівники Полтавського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області прийшли до висновку, що найбільш травмонебезпечною галуззю за останні 7 років була і залишашається сільськогосподарська. Хоча за 1 півріччя поточного року кількість зареєстрованих випадків травмування працівників на аграрному виробництві зменшилася, але необхідно пам’ятати, що найбільш „травмонебезпечним” в минулому році був липень та серпень, під час проведення збирання кормових та зернових культур. Керівники підприємств, фермери повинні постійно дбати про знешкодження небезпечних ризиків, які можуть виникнути в період збирання врожаю 2018 року.

Під час виконання збиральних робіт власники підприємств забезпечують не тільки технічні а і організаційні заходи.

При виборі способу збирання зернових, зернобобових та круп’яних культур перевагу слід надавати технологіям, які мають вищу надійність і безпеку технологічного процесу

Запасні ножі збиральних машин необхідно зберігати в дерев’яних чохлах на польовому стані. Як виняток допускається зберігання запасного ножа на жатці в безпечному місці та захищеному стані.

Під час роботи в полі і руху по дорогах нікому, крім комбайнера, не дозволяється знаходитися на зернозбиральному комбайні.

Не дозволяється перебування людей у кузові автомашин або тракторного причепа при заповненні їх зерном, а також при транспортуванні продукту до місця складування.

Для зниження негативної дії низькочастотних коливань (вібрації) машин на організм комбайнера й поліпшення технологічних показників напрям косовиці повинен співпадати з напрямком оранки і бути впоперек або під кутом до напрямку посіву.

Комбайн слід забезпечити дерев’яними лопатами для проштовхування „завислого” зерна в бункерах до вивантажувального шнека.

Під час переїздів вивантажувальні шнеки та інші робочі органи збиральних машин повинні буи переведені в транспортне положення. Дистанція між машинами має бути при переїздах не менше 50 м.

 • деяких випадках збирання зернових відбувається з одночасним подрібненням і збиранням соломи та полови в причепні транспортні засоби. Під час цього процесу потрібно забезпечити:

- обладнанням зернозбиральних комбайнів і транспортних засобів автоматичною зчіпкою, яка дозволяє здійснювати від’єднання наповненого причепа і приєднання порожнього під час руху агрегата без участі допоміжних працівників;

- погодження траекторії та швидкостей руху трактора й комбайна під час заміни причепа на ходу;

Забезпечення безпеки під час скиртування сіна чи соломи також має свої особливості.

Кількість скиртоправів, що одночаснно знаходяться на скирті, не повинна перевищувати 6 осіб, і щоб розміщувалися вони не ближче ніж 1,5 м від краю скирти;

 • при досягненні висоти скирти 2 м, навколо неї необхідно вистелити шар соломи шириною 2 м і висотою 1 м (для пом’якшення удару в разі падіння працівника із скирти);
 • скиртоправ не повинен залишатися на скирті під час перерви;
 • не дозволяється використовувати скиртоклад для підйому на скирту та спуску
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
 
Зробити безкоштовний сайт з uCoz