П`ятниця, 10.05.2024, 05:29

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 178
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 ПАРТНЕРИ ІНФОРМУЮТЬ

Зустрічайте останній у цьому році - грудневий  випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

        Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».  У черговому виданні читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

Грудень  виявився багатим  на професійні свята, тому у черговому випуску газети вітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова   та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня місцевого самоврядування.  Саме цього місяця своє професійне свято відзначають   такі представники юридичних професій як прокурори,  судді,  адвокати,  працівники державної виконавчої служби і,  звичайно, ж працівники системи БПД.

 У рубриці «Думка експерта» читайте про те, як відбувається децентралізація, які здобутки та перспективи до подальшого розвитку громад  на прикладі Полтавської області. Про це розповідає голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Вже другий рік поспіль в Україні відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги. Про те  як він відбувався на Полтавщині, про найцікавіші заходи, події та інтерв’ю,  читайте у черговому номері видання. 

У грудні своє професійне свято відзначають і працівники державної виконавчої служби, тому у рубриці інтерв’ю з експертом дізнайтеся,  як працюють державні виконавці області. Про це розповідає начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області Північно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Максим Шевченко.

 Як система БПД співпрацює з адвокатами читайте у черговому випуску газети.

Кінець року приніс значні зміни у чинне законодавство. Про те як будуть працювати органи місцевого самоврядування в умовах децентралізації  та підвищення граничного віку перебування на державній службі дізнавайтеся з публікацій газети.

Знайомимо читачів з роботою наших партнерів. Про ефективне партнерство  благодійного фонду «Громадське здоров’я»  та системи БПД області та втілені проекти  читайте у наших публікаціях. 

 У рубриці «Адвокат консультує» дізнавайтеся про особливості банкрутства фізичної особи. Консультує адвокат Ольга Шеховцова.

Фахівчиня Полтавського місцевого центру з надання Анастасія Гречка у рубриці «Людина права»   ділитися своїми прикладами успішного захисту прав клієнтів та розповідає про своє становлення як правника у системі БПД.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Серед постійних рубрик видання: сторінка  адвокат консультує та фахівці системи БПД консультують.

Також можна ознайомитися із зразками документів,  переглянути медіагалерею з найцікавішими відеоконсультаціями за участю фахівців  системи БПД.

Щоб бути у курсі найцікавіших подій, цікавих заходів та  новин у чинному законодавстві підписуйтеся на сторінки системи БПД у соціальних мережах.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут:  https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vQPEhcLcx4-WapUp6G340Jy0VARslxkB78sGNOSw_a6GtqKc4aCiinB5ZwOFGPyMoETjmHNySBGuPOY/pub?start=false&loop=false&delayms=30000

Приємного читання!

УВАГА ПАТРОНАТ!!!

 

Реєстрація в іпотечному майні

________________

МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

https://www.legalaid.gov.ua

https://www.legalaid.gov.ua/novyny/shhomisyachna-yurydychno-prosvitnytska-gazeta-pravovyj-visnyk/

___________________________________________________

 

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!

Що таке патронат?

Патронат над дитиною (далі - сімейний патронат) – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатних вихователів, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Патронатним вихователем може бути особа, яка:

- Повнолітня і є громадянином України;

- Має досвід виховання дітей;

- Спільно з добровільним помічником пройшов/ла курси професійної підготовки кандидатів у патронатні вихователі (курси проводяться у м. Полтава) та зі згоди всіх повнолітніх осіб, які проживають у помешканні;

- Уклала договір про надання послуг з патронату з відповідним органом опіки. Патронатним вихователям необхідно звернутися до місцевого Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання додаткової інформації.

Для кого ця послуга?

Патронатний вихователь має бути готовим негайно прийняти у своїй сім’ї дитину/дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, і, відповідно до рішення органу опіки та піклування, потребують захисту та тимчасового догляду у сім’ї патронатного вихователя, підтримки найближчого родинного оточення такої дитини.

Це можуть бути:

  • Новонароджені діти, від яких відмовились батьки;
  • Підкинуті, безпритульні діти;
  • Діти з сімей, в яких існує загроза їхньому життю та здоров’ю;
  • Діти, які зазнали насильства, жорстокого поводження;
  • Діти, батьки або особи, які їх замінюють, померли, пропали безвісти;
  • Діти, які за різних обставин певний час не можуть перебувати у власній сім’ї або їхні батьки чи особи, які їх замінюють, не можуть піклуватись про них.

Яке фінансування послуги з патронату?

За надання послуги патронатний вихователь щомісяця отримує:

  • Грошове забезпечення в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб (орієнтовно 10510грн.);
  • При влаштування 2-х і більше дітей, віком до 1 року, неповнолітньої вагітної, дитини з ВІЛ, грошове забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, але сумарно не перевищує 50%;
  • Соціальну допомогу на утримання та виховання дитини в розмірі 2-х прожиткових мінімумів відповідно до віку дитини (орієнтовно від 4447грн. до 5545грн.);
  • Сплату єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя.

Яка тривалість послуги?

Термін перебування під патронатом визначається потребами дитини та залежить від складності життєвих обставин, які спричинили її влаштування, але не має перевищувати 3 місяці.

В окремих випадках є потреба в подовженні термінів, але загальний термін перебування не повинен перевищувати 6 місяців.

Необхідний пакет документів для кандидатів, що мають намір стати патронатними вихователями:

  • Заява;
  • Копія паспорта свого чи кандидата у помічники патронатного вихователя;
  • Довідка про склад сім’ї (форма №3);
  • Копія трудової книжки (за наявності);
  • Висновки про стан здоров’я свого та кандидата у помічники патронатного вихователя;
  • Довідки від нарколога, психіатра та фтизіатра, в т.ч. і для осіб, які проживають разом із кандидатом у патронатні вихователі;
  • Довідки про відсутність судимості, в т.ч. у повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з кандидатом у патронатні вихователі;
  • Документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
  • Письмова згода на влаштування дітей до цієї сім’ї усіх повнолітніх членів сім’ї кандидата у патронатні вихователі, які проживають разом з ним, а також дітей, за умови досягнення ними віку, коли вони спроможні самостійно висловлювати свою думку.

 

  • КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
  • НАША АДРЕСА:
  • ЧУТІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
  • смт. Чутове, вул. Центральна, 4,      
  • каб. №10
  • 38800, тел.(05347) 9-13-49
  • e-mail: chutrcsssdm@ukr.net
Copyright MyCorp © 2024
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
КНП  
Зробити безкоштовний сайт з uCoz