Середа, 14.11.2018, 04:22

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ДЕПУТАТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [3]
Депутати районної ради
РЕГЛАМЕНТ [1]
регламент Чутівської районної ради
ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ [2]
постійні комісії Чутівської районної ради
ФРАКЦІЇ, ДЕПУТАТСЬКІ ГРУПИ [0]
фракції, депутатські групи Чутівської районної ради
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [2]
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ [3]
управління майном Чутівської районної ради
ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ [39]
протоколи - сесій, комісій
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Каталог файлів
Головна » Файли » ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

Протокол спільного засідання комісій з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту, житлово-к
25.09.2014, 09:08

Протокол

спільного засідання комісій з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку та з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації

 

від 16 вересня 2014 року

 

Присутні депутати: (список додається)

Запрошені: (список додається)

Головував: Литвиненко А.М., голова постійної комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації.

 

Порядок денний:

1

Про порядок денний тридцять другої сесії Чутівської районної ради VI скликання.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами районної ради.

2

Про затвердження мережі та контингентів учнів загальноосвітніх шкіл, мережі навчання працюючої молоді на 2014- 2015 навчальний рік.

Понятенко Алла Йосипівна, в.о. начальника відділу освіти Чутівської райдержадміністрації.

3

Про хід виконання оздоровлення учнів шкіл району та плану охоплення дітей і підлітків  видами праці влітку 2014 року.

Понятенко Алла Йосипівна, в.о. начальника відділу освіти Чутівської райдержадміністрації.

4

Про звіт директора комунальної установи освіти «Чутівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Качали Т. В. з жовтня 2013 року по вересень 2014 року.

Качала Тетяна Володимирівна, директор комунальної установи освіти «Чутівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості».

5

Про контракт з директором комунальної установи освіти «Чутівський районний будинок дитячої  та юнацької творчості»

Курінний Ігор Григорович, начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад району.

6

Про звіт директора комунальної установи культури «Централізована бібліотечна система Чутівського району»  Забари В.В. за свою роботу з жовтня 2013 року по вересень 2014 року.

Забара Валентина Василівна, директор комунальної установи культури «Централізована бібліотечна система Чутівського району».

7

Про затвердження районної цільової соціальної Програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2014 – 2016 роки.

Рибак Юрій Миколайович, головний лікар Чутівської ЦРЛ.

8

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2013-2014 роки, затвердженої рішенням 21 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 16.02.2013.

Литвин Наталія Анатоліївна, начальник управління праці та соціального захисту населення Чутівської райдержадміністрації .

9

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2014 рік.

Лоєнко Людмила Володимирівна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі.

10

Різне.

 

По першому питанню порядку денного слухали Гайдук В.А., керуючу справами районної ради, «Про порядок денний тридцять другої сесії Чутівської районної ради VI скликання», яка повідомила про те, що всі питання порядку денного завчасно внесені до списку та роздані кожному депутату для ознайомлення.

Вирішили: погодити порядок денний тридцять другої сесії районної ради VI скликання 23 вересня 2014 року.

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По другому питанню порядку денного слухали Понятенко А.Й., в.о. начальника відділу освіти Чутівської райдержадміністрації, «Про затвердження мережі та контингентів учнів загальноосвітніх шкіл, мережі навчання працюючої молоді на 2014- 2015 навчальний рік».

Виступаюча ознайомила з проектом мережі шкіл і контингентів учнів на 2014-2015 навчальний рік, що фінансуються за рахунок бюджету, а саме:

1.1. Загальноосвітніх шкіл І ступеня – 2

у них класів – 2

класів – комплектів – 2

учнів – 19

1.2. Загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів  – 7

у них класів –  32

класів – комплектів –  32

учнів –  317

1.3. Загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів  – 10

у них класів –  124

класів – комплектів – 120

учнів –  1735

1.4. Всього загальноосвітніх шкіл   – 19

у них класів –  158

класів – комплектів –  154

учнів –  2071.

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По третьому питанню порядку денного слухали Понятенко А.Й., в.о. начальника відділу освіти Чутівської райдержадміністрації, «Про хід виконання оздоровлення учнів шкіл району та плану охоплення дітей і підлітків  видами праці влітку 2014 року» (Довідка додається).

Вирішили: Прийняти інформацію до відому.

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

        

По четвертому питанню порядку денного слухали Качалу Т.В., директора комунальної установи освіти «Чутівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості», «Про звіт директора комунальної установи освіти «Чутівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Качали Т. В. з жовтня 2013 року по вересень 2014 року» (Звіт додається).

Вирішили: Звіт прийняти до відому та рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По п’ятому питанню порядку денного слухали Курінного І.Г., начальника відділу управління майном спільної власності територіальних громад району, «Про контракт з директором комунальної установи освіти «Чутівський районний будинок дитячої  та юнацької творчості».

Виступаючий сказав, що керуючись п.20 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Положенням про контракт з керівниками підприємств, установ, організацій, які належать до спільної власності територіальних громад Чутівського району, при прийнятті (найманні) на роботу», пропонується продовжити термін дії контракту з директором комунальної установи «Чутівський районний будинок дитячої  та юнацької творчості» Качалою Тетяною Володимирівною, терміном на 3 роки, з 28 вересня 2014 року по 27 вересня 2017 року.

Вирішили: Продовжити термін дії контракту з директором комунальної установи «Чутівський районний будинок дитячої  та юнацької творчості» Качалою Т.В. та рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

По шостому питанню порядку денного слухали Забару В.В., директора комунальної установи культури «Централізована бібліотечна система Чутівського району», «Про звіт директора комунальної установи культури «Централізована бібліотечна система Чутівського району»  Забари В.В. за свою роботу з жовтня 2013 року по вересень 2014 року» (Звіт додається).

Вирішили: Звіт прийняти до відому та рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По сьомому питанню порядку денного слухали Гавву Ю.В., в.о. головного лікаря Чутівської ЦРЛ «Про затвердження районної цільової соціальної Програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2014 – 2016 роки».

Виступаючий інформував присутніх про те, що головною метою районної цільової соціальної Програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2014 - 2016 роки в Чутівському районі є зниження темпів поширення інфікування вірусними враженнями печінки, шляхом реалізації державної політики, що ґрунтується на принципах забезпечення загального та вільного доступу населення до якісних послуг з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів, впровадження ефективних заходів для подолання проблеми ко-інфекції ВІЛ/ВГС, зниження захворюваності та смертності від хронічних вірусних гепатитів, цирозу печінки.

         Виконання Програми дасть змогу:

визначити реальний рівень захворюваності шляхом підвищення якості своєчасної діагностики;

здійснювати постійний моніторинг рівня поширеності вірусних гепатитів B і C в районі;

забезпечити проведення консультацій і тестування громадян за клінічними, епідеміологічними показниками та з профілактичною метою, а також з метою виявлення інфікованих вірусними гепатитами B і C;

забезпечити вакцинацією проти вірусного гепатиту B осіб із групи ризику;

підвищити рівень обізнаності населення з питань профілактики інфікування вірусними гепатитами B і C;

охопити лікуванням не менше ніж 30 відсотків хворих на вірусні гепатити B і C, які його потребують;

удосконалити систему обліку хворих на вірусні гепатити;

знизити рівень інвалідності внаслідок захворювання на вірусний гепатит з термінальними стадіями фіброзу печінки та показник смертності внаслідок ускладнень, спричинених вірусними гепатитами B і C;

проводити щорічні інформаційно-просвітницькі кампанії з питань профілактики вірусних гепатитів B і C. (Програма додається).

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По восьмому  питанню порядку денного слухали Литвин Н.А., начальника управління праці та соціального захисту населення Чутівської райдержадміністрації, «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2013-2014 роки, затвердженої рішенням 21 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 16.02.2013». (Пропозиції щодо змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2013-2014 роки, затвердженої рішенням 21 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 16.02.2013 додаються).

Вирішили: Погодити зміни та рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По дев’ятому питанню порядку денного слухали Лоєнко Л.В., начальника відділу економічного розвитку і торгівлі, «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2014 рік».

Вирішили: Погодити зміни та рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

 

Голова постійної комісії з питань регламенту,

місцевого самоврядування, депутатської діяльності,

забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із

засобами масової інформації                                                                 А.Литвиненко

 

Заступник голови комісії з питань соціального захисту

населення, освіти, культури, охорони здоров’я, молоді

і спорту, житлово-комунального господарства,

транспорту та зв’язку                                                                   Л.Селіванова

 

 

(Матеріали біля протоколу комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку).

Категорія: ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ | Додав: Чутово | Теги: Чутівська районна рада, Чутово, Чутівська районна рада новини, ЧУТОВЕ
Переглядів: 398 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
 
Зробити безкоштовний сайт з uCoz