Середа, 14.11.2018, 03:05

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ДЕПУТАТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [3]
Депутати районної ради
РЕГЛАМЕНТ [1]
регламент Чутівської районної ради
ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ [2]
постійні комісії Чутівської районної ради
ФРАКЦІЇ, ДЕПУТАТСЬКІ ГРУПИ [0]
фракції, депутатські групи Чутівської районної ради
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [2]
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ [3]
управління майном Чутівської районної ради
ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ [39]
протоколи - сесій, комісій
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Каталог файлів
Головна » Файли » ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

Протокол спільного засідання комісій з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і право
17.12.2014, 17:59

Протокол

спільного засідання комісій з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації та з питань агропромислового розвитку, землекористування, водних ресурсів та екології

 

від 1 грудня 2014 року

 

Присутні депутати: (список додається)

Запрошені: (список додається)

Головував: Литвиненко А.М., голова постійної комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації.  

 

Порядок денний:

1

Про порядок денний тридцять третьої сесії Чутівської районної ради VI скликання.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами районної ради.

2

Про внесення змін до Регламенту Чутівської районної ради VI скликання.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами Чутівської  районної ради.

3

Про затвердження плану роботи Чутівської районної ради VI скликання на 2015 рік.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами Чутівської  районної ради.

4

Про присвоєння чергового рангу посадової особи  місцевого самоврядування заступнику голови Чутівської  районної ради VІ скликання.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами Чутівської  районної ради.

5

Про зміни в штаті виконавчого апарату Чутівської районної ради.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами Чутівської  районної ради.

6

Про затвердження Програми економічного і соціального  розвитку Чутівського  району на 2015 рік.

Лоєнко Людмила Володимирівна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Чутівської райдержадміністрації.

7

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населеного пункту на території Новокочубеївської сільської ради Чутівського району Полтавської області.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами районної ради.

8

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходяться за межами населеного пункту на території Вільхуватської сільської ради Чутівського району Полтавської області.

Гайдук Віта Анатоліївна, керуюча справами районної ради.

9

Про обговорення листа райдержадміністрації щодо оптимізації шкіл Чутівського району.

Данільченко Тетяна Олексіївна, заступник голови райдержадміністрації.

10

Про обговорення листа Чутівської ЦРЛ щодо закриття пологового відділення.

Кеда Тетяна Анатоліївна, заступник головного лікаря Чутівської ЦРЛ.

11

Різне.

 

По першому питанню порядку денного слухали Гайдук В.А., керуючу справами районної ради, «Про порядок денний тридцять третьої сесії Чутівської районної ради VI скликання», яка повідомила про те, що всі питання порядку денного завчасно внесені до списку та роздані кожному депутату для ознайомлення.

Вирішили: погодити порядок денний тридцять третьої сесії районної ради VI скликання 4 грудня 2014 року.

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По другому питанню порядку денного слухали Гайдук В.А., керуючу справами районної ради, «Про внесення змін до Регламенту Чутівської районної ради VI скликання». Доповідач пояснила, що у першому кварталі 2015 року буде переглянуто тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються Чутівською ЦРЛ. Керуючись статтями 13,31 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 164 Регламенту Чутівської районної ради, необхідно внести зміни до Регламенту Чутівської районної ради VI скликання, доповнивши ст. 25 абзацом такого змісту:

«Проект рішення регуляторного характеру з відповідним аналізом регуляторного впливу підлягає обов’язковому оприлюдненню шляхом опублікування в друкованих засобах масової інформації або шляхом розміщення на офіційній сторінці розробника (автора проекту) в мережі Internet, а в разі їх відсутності на офіційному веб-сайті ради, не менше ніж за 30 днів до розгляду цього проекту рішення на сесії ради.

Повноваження з питань реалізації державної регуляторної політики покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації».

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По третьому питанню порядку денного слухали Гайдук В.А., керуючу справами районної ради, «Про затвердження плану роботи Чутівської районної ради VI скликання на 2015 рік». Виступаюча проінформувала, що районна рада здійснює свою роботу відповідно до річного плану. Щороку, в грудні на сесії районної ради затверджується річний план ради на наступний рік. До плану враховуються пропозиції депутатів районної ради, керівників комунальних установ, райдержадміністрації та ін.. В плані на 2015 рік істотною зміною є новий розділ 2 «План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів», який внесено в зв’язку із зміною тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються Чутівською центральною районною лікарнею.

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По четвертому питанню порядку денного слухали Гайдук В.А., керуючу справами районної ради, «Про присвоєння чергового рангу посадової особи  місцевого самоврядування заступнику голови Чутівської  районної ради VІ скликання». Гайдук В.А. пояснила, що керуючись ст.15 Закону України “Про службу в органах місцевого  самоврядування» пропонується присвоїти Калауру Віктору Григоровичу, заступнику голови Чутівської районної ради VІ скликання, 7 (сьомий) ранг посадової особи місцевого самоврядування четвертої категорії з 04.12.2014

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По п’ятому питанню порядку денного слухали Гайдук В.А., керуючу справами районної ради, «Про зміни в штаті виконавчого апарату Чутівської районної ради». Керуюча справами пояснила, що з метою впорядкування штатного розпису Чутівської районної ради, відповідно до статті 40-1, статті 49-2 Кодексу Законів про Працю України, керуючись п.4 ч.1 ст.43 Закону  України  “Про  місцеве  самоврядування в Україні”, постановами   Кабінету  Міністрів  України  від 3 грудня  1997 року № 1349 «Про фінансове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування», від 9 березня 2001 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», пропонується:

  1. Скоротити посаду сторожа (0,5 штатної одиниці) та вивести її із структури виконавчого апарату районної ради.
  2.  Доручити заступнику голови районної ради попередити працівника, який перебуває на цій посаді, про наступне вивільнення в зв’язку зі скороченням посади сторожа (0,5 штатної одиниці).
  3.  Ввести в структуру виконавчого апарату районної ради посаду коменданта (0,5 штатної одиниці).

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По шостому питанню порядку денного слухали Лоєнко Л.В., начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Чутівської райдержадміністрації «Про затвердження Програми економічного і соціального  розвитку Чутівського  району на 2015 рік».

Виступаюча сказала, що Програму сформовано на основі аналізу основних показників соціально-економічного розвитку району, визначено цілі та завдання, прогноз розвитку галузей та сфер діяльності.

        Метою Програми є зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення стабільної роботи економічних галузей району, забезпечення соціальних стандартів, створення якісних умов життя населення у сільських населених пунктах.

       Основою для успішної реалізації програми стане системна робота органів виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо економічного зростання, дотримання фінансової дисципліни, налагодження постійної співпраці між громадськістю, бізнесом і владою (Програма додається).

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По сьомому питанню порядку денного слухали Гайдук В.А., керуючу справами районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населеного пункту на території Новокочубеївської сільської ради Чутівського району Полтавської області».

Доповідачка пояснила, що до районної ради надійшло 3 заяви від жителя смт Чутове Білоуса І.І. про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться за межами населеного пункту на території Новокочубеївської сільської ради Чутівського району Полтавської області. Всі необхідні документи надані в повному об’ємі, висновки державної експертизи землевпорядної документації є в наявності.  

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По восьмому  питанню порядку денного слухали Гайдук В.А., керуючу справами районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходяться за межами населеного пункту на території Вільхуватської сільської ради Чутівського району Полтавської області».

Доповідачка пояснила, що до районної ради надійшла заява від Бідила В.В. про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходяться за межами населеного пункту на території Вільхуватської сільської ради Чутівського району Полтавської області. Всі необхідні документи надані в повному об’ємі, висновок державної експертизи землевпорядної документації є в наявності.  

Вирішили: Рекомендувати сесії затвердити проект рішення з даного питання (Проект рішення додається).

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По дев’ятому питанню порядку денного слухали Данільченко Т.О., заступника голови райдержадміністрації «Про обговорення листа райдержадміністрації щодо оптимізації шкіл Чутівського району».

Доповідач озвучила листа райдержадміністрації до районної ради про необхідність призупинення діяльності Смородщинської та Водянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Курінний І.Г., начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад району, зазначив, що на даний час діє Постанова Верховної Ради України від 18.06.2014 № 1520-VІІ «Про встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності». Поняття «призупинення» в законодавстві освітньої галузі не існує. Закриття шкіл включає в себе тривалу процедуру, яка включає в себе згоду громади і ряд заходів, які є обов’язковими до виконання. Проте, в першу чергу, на даний час, це діюча Постанова, тому виносити дане питання на розгляд сесії не має законодавчої підстави.  

Вирішили: Інформацію прийняти до відому. Дане питання не вносити на розгляд сесії Чутівської районної ради.

«ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

По десятому питанню порядку денного слухали Кеду Т.А., заступника головного лікаря Чутівської ЦРЛ «Про обговорення листа Чутівської ЦРЛ щодо закриття пологового відділення».

Доповідачка озвучила лист головного лікаря Чутівської ЦРЛ про прохання надати дозвіл на призупинення роботи пологового відділення Чутівської ЦРЛ у 2015 році та укладення угод по наданню пренатальної допомоги в лікувальних закладах м. Полтава з послідуючими взаєморозрахунками по фактичному об’єму надання медичної допомоги цими закладами (лист додається).

Аналогічний лист надійшов за підписом голови Чутівської райдержадміністрації Володькіної Л.А. (лист додається).

Курінний І.Г., начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад району, зазначив, що на даний час діє Закон України від 23.02.2014 № 772-VІІ «Про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров’я». Та, крім того, закривати, реорганізовувати відділення в ЦРЛ – це повноваження головного лікаря та райдержадміністрації. Питання в частині укладення угод по наданню пренатальної допомоги в лікувальних закладах м. Полтава з послідуючими взаєморозрахунками по фактичному об’єму надання медичної допомоги цими закладами, необхідно докладніше вивчати до сесії, а не на пленарному засіданні. Тому, виносити дане питання на розгляд сесії не має законодавчої підстави.  

Вирішили: Інформацію прийняти до відому. Дане питання не вносити на розгляд сесії Чутівської районної ради.

 «ЗА» - одноголосно.

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» - 0

 

 

Голова постійної комісії з питань регламенту,

місцевого самоврядування, депутатської діяльності,

забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із

засобами масової інформації                                                                 А.Литвиненко

 

 

 

(Матеріали біля протоколу комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, забезпечення законності і правопорядку, зв’язків із засобами масової інформації).

Категорія: ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ | Додав: Чутово
Переглядів: 411 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
 
Зробити безкоштовний сайт з uCoz