Середа, 17.10.2018, 23:01

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ДЕПУТАТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [3]
Депутати районної ради
РЕГЛАМЕНТ [1]
регламент Чутівської районної ради
ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ [2]
постійні комісії Чутівської районної ради
ФРАКЦІЇ, ДЕПУТАТСЬКІ ГРУПИ [0]
фракції, депутатські групи Чутівської районної ради
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [2]
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ [3]
управління майном Чутівської районної ради
ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ [39]
протоколи - сесій, комісій
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 138
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Каталог файлів
Головна » Файли » ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

ПРОТОКОЛ позачергової ІV сесії Чутівської районної ради VІІ скликання від 5 січня 2016 року
14.01.2016, 20:40

  ПРОТОКОЛ

 позачергової ІV  сесії Чутівської районної ради

VІІ скликання

від  5 січня 2016 року

  Всього обрано депутатів : 26

  Присутні на  засіданні: 24

  (список додається).

  Голова сесії : Филенко В.М, голова районної ради.

  Члени президії : Апряткін С.М., голова  Чутівської райдержадміністрації.

  Секретаріат: Дядечко Т.Д.,  Дударев О.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про створення Василівського дошкільного навчального закладу «Барвінок» та затвердження його Статуту.

Дейнека Тетяна Миколаївна, начальник відділу освіти Чутівської райдержадміністрації.

  1.  Про передачу міжбюджетних трансфертів з Чутівського районного бюджету до Полтавського районного бюджету.

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

  1. Про затвердження спільного розпорядження голови райдержадміністрації, голови районної ради № 41 від 31.12.2015 «Про зменшення обсягу субвенцій з державного бюджету на 2015 рік».

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

  1. Про  районний бюджет на  2016 рік (приведення  у відповідність до Закону України  від 25 грудня 2015 року № 928-VIII «Про Державний бюджет України на 2016 рік»).

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

     По першому питанню порядку денного слухали : Дейнеку Т.М., - про створення Василівського дошкільного навчального закладу «Барвінок» та затвердження його Статуту.

    Дейнека Т.М. сказала, що з метою задоволення освітніх проблем територіальних громад району необхідно створити Василівський дошкільний навчальний заклад «Барвінок»  Чутівської районної ради Полтавської області.

    Вона звернулася до депутатів з проханням  прийняти рішення про створення вищевказаного навчального закладу та затвердити його Статут.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 24

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

    По другому питанню порядку денного слухали:  Грекову В.В.,- про передачу міжбюджетних трансфертів з Чутівського районного бюджету до Полтавського районного бюджету.

   Грекова В.В. звернулася  до  депутатів з  проханням  погодити передачу міжбюджетних трансфертів з Чутівського районного бюджету до Полтавського районного бюджету за надання медичної допомоги пологовим відділенням Полтавської центральної районної лікарні породіллям Чутівського району.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 24

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

      По третьому питанню порядку денного слухали: Грекову В.В., - про затвердження спільного розпорядження голови райдержадміністрації, голови районної ради № 41 від 31.12.2015 «Про зменшення обсягу субвенцій з державного бюджету на 2015 рік».

(Розпорядження додається до протоколу).

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 24

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

         По четвертому питанню порядку денного слухали: Грекову В.В., - Про  районний бюджет на  2016 рік (приведення  у відповідність до Закону України  від 25 грудня 2015 року № 928-VIII «Про Державний бюджет України на 2016 рік»).

Грекова В.В.  сказала, що  у двотижневий строк з дня офіційного опублікування Закону України «Про державний  бюджет України на 2016 рік», місцеві ради приводять обсяги міжбюджетних трансфертів у відповідність із Законом.

У зв’язку з цим необхідно  викласти у новій редакції рішення позачергової третьої сесії  районної  ради VII скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік»:

Визначити на 2016 рік:

-  доходи районного бюджету у сумі 127417,1 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету  125106,6 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 2310,5 тис. грн., згідно з додатком 1 цього рішення;

-  видатки районного бюджету у сумі 127417,1 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету  125086,6 тис. грн., видатки спеціального фонду районного  бюджету 2330,5 тис. гривень;

- повернення кредитів до спеціального фонду  районного бюджету у сумі 15,5 тис. грн. згідно з додатком 4 до цього рішення;

- надання кредитів із спеціального фонду  районного  бюджету у сумі

15,5 тис. грн. згідно з додатком 4 до цього рішення;

- профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 20,0 тис. грн згідно з додатком 2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду районного  бюджету у сумі 20,0 тис. грн. згідно з додатком 2 до цього рішення.

Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2016 рік за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих  бюджетів згідно з додатком 3 до цього рішення.

Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету  у сумі 100,0 тис. гривень.

Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

Затвердити на 2016 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 6 до цього рішення.

Затвердити  на 2016 рік  резервний  фонд  районного бюджету у сумі 930,1 тис. гривень.

Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік за їх економічною  структурою:

оплата праці  працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну  плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 69,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.

Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому  управлінню районної державної адміністрації - Грековій Валентині Василівні отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2016 рік

до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету України на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.

Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2016 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.

Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету України на 2016 рік у частині кредитування є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.

У межах загального обсягу  бюджетних призначень за функціональною ознакою окремо за загальним та спеціальним фондами  бюджету  фінансове управління райдержадміністрації за обґрунтованим поданням  головного розпорядника  коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету  та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У винятковому випадку за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків в межах їх загального обсягу за функціональною ознакою, а також збільшення видатків розвитку за  рахунок зменшення інших видатків ( окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), здійснюється за рішенням  районної державної адміністрації  погодженим з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності.

Дозволити районній державній адміністрації протягом 2016 року  здійснювати  розподіл та перерозподіл міжбюджетних трансфертів  з державного  бюджету та інших бюджетів  за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки та управління майном комунальної власності з послідуючим затвердженням  на черговій сесії  районної  ради.

Затвердити розмір відрахування частини прибутку (доходу) до  районного бюджету  для підприємств, установ і організацій (крім бюджетних), майно яких є  спільною власністю  територіальних громад району, на рівні 10 відсотків. У разі  спрямування господарською організацією частини прибутку на розвиток  власної  матеріально – технічної бази (капітальні  видатки), розмір  відрахувань  частини прибутку  зменшується на суму цих капітальних видатків.

Частина  чистого  прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком  щоквартальної фінансово – господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати  податку на прибуток підприємств.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування:

«ЗА» - 24

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

 

Голова Чутівської районної ради                                      В.М. Филенко

 

 

Категорія: ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ | Додав: Чутово | Теги: протокол, Чутівська районна рада, Чутово, ЧУТОВЕ
Переглядів: 289 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
 
Зробити безкоштовний сайт з uCoz