Середа, 14.11.2018, 04:25

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ДЕПУТАТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [3]
Депутати районної ради
РЕГЛАМЕНТ [1]
регламент Чутівської районної ради
ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ [2]
постійні комісії Чутівської районної ради
ФРАКЦІЇ, ДЕПУТАТСЬКІ ГРУПИ [0]
фракції, депутатські групи Чутівської районної ради
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [2]
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ [3]
управління майном Чутівської районної ради
ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ [39]
протоколи - сесій, комісій
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Каталог файлів
Головна » Файли » ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

Протокол 39 сесії Чутівської районної ради шостого скликання
30.10.2015, 16:15

Протокол  позачергової 39  сесії Чутівської  районної ради  VI скликання

        від 23.10.2015 року

 

Всього обрано депутатів: 30

Присутні:  18  ( список додається).

Голова сесії: Калаур В.Г., заступник голови районної ради.

Члени президії:  Апряткін С.М., голова райдержадміністрації.

Секретаріат:  Малахова Т.І.,  Одаренко С.В., депутат районної ради

 

1.

Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням позачергової 34 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 23.01.2015.

Литвин Наталія Анатоліївна, начальник управління праці та соціального захисту населення Чутівської райдержадміністрації

2.

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік.

Лоєнко Людмила Володимирівна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Чутівської райдержадміністрації.

3.

Про внесення змін до районної Програми забезпечення доступності населення Чутівського району до надання адміністративних послуг на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 36 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 28.04.2015.

Сітайло Руслан Анатолійович, перший заступник голови Чутівської райдержадміністрації.

4.

Про внесення змін до районної Програми з питань захисту прав дітей у Чутівському районі на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням 5 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 22.02.2011.

Штепка Тетяна Іванівна, начальник служби у справах дітей Чутівської райдержадміністрації.

5.

Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності Чутівської районної організації ветеранів на 2015 рік, затвердженої рішенням 34 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 14.01.2015.

Павленко Петро Іванович, голова районної ради ветеранів.

6 .

Про внесення змін до районної Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2015 року, затвердженої рішенням 5 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 22.02.2011.

Степанов Олександр Сергійович, тво. начальника  Чутівського районного сектору ГУ ДСНС у Полтавській області.

7.

Про затвердження районної Програми відшкодування частини кредитів, отриманих населенням на впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів у 2015 році.

Гонтар Світлана Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чутівської райдержадміністрації,  головний архітектор. 

8.

Про затвердження районної Програми підготовки доріг до осінньо-зимового періоду на 2015-2016 роки.

Гонтар Світлана Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чутівської райдержадміністрації,  головний архітектор. 

9.

Про затвердження спільного розпорядження голови райдержадміністрації, голови районної ради № 26 від 30.09.2015 «Про затвердження розподілу субвенції з державного бюджету на надання допомог місцевим бюджетам на 2015 рік».

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

10.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців  2015року.

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

11.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

12.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Шукевичу В.П. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Скибівської сільської ради Чутівського району Полтавської області.

Гайдук Віта Анатоліївна,  керуюча справами районної ради.

13.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Кривобік С.М. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Вільницької сільської ради Чутівського району Полтавської області.

Гайдук Віта Анатоліївна,  керуюча справами районної ради.

 

         Після того, як депутати прийняли проект порядку денного за основу, виступив Калаур В.Г., голова сесії, який сказав, що напередодні пленарного засідання до районної ради надійшов лист (додається до протоколу) від депутата Одаренка С.В. з проханням внести до порядку денного сесії питання «Про звернення депутатського корпусу  Чутівської районної ради щодо функціонування  поштового відділення в с. Кочубеївка». Йдеться про недопущення закриття  поштового відділення.

       У зв’язку з цим пропонується внести дане питання до порядку денного 38 сесії районної ради.

         Депутати одноголосно підтримали дану пропозицію. Питання «Про звернення депутатського корпусу  Чутівської районної ради щодо функціонування  поштового відділення в с. Кочубеївка» вноситься до порядку денного.

        Після цього депутати затвердили порядок денний із змінами (додається до протоколу).

 

           По першому питанню порядку денного слухали: Литвин Н.А.,-про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням позачергової 34 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 23.01.2015.

             Литвин Н.А. звернулася до сесії районної ради з проханням внести зміни до районної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням 34 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 23.01.2015, а саме:

            1.1 Додаток 2 до районної Програми викласти в новій редакції (додається).

            1.2 Внести зміни до заходів по виконанню  районної комплексної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2015-2018 роки, а саме: п. 4 заходів викласти в наступній редакції: «Проведення відшкодування витрат учасникам бойових дій на території інших держав; учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній   операції, за надані послуги по виготовленню та встановленню зубних протезів».

            1.3 Пункт 2.4 додатку №3 до районної Програми викласти в наступній редакції: «Відшкодування витрат учасникам бойових дій на території інших держав, учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в  антитерористичній операції» за надані послуги по виготовленню та встановленню зубних протезів (пункт 4 Програми) здійснювати один раз на рік, на підставі наданих Чутівською центральною районною лікарнею розрахунків, квитанцій, інших підтверджуючих документів. Право на дане відшкодування мають особи, яким встановлено статус «Учасника бойових дій» на території інших держав, учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та демобілізовані військовослужбовці, які  брали участь в  антитерористичній операції».

          1.4 Перелік документів, зазначених в п.2.4.3 додатку 3 до районної Програми доповнити наступним пунктом: «Копія документа, що підтверджує безпосередню   участь в  антитерористичній   операції».

 

     Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

      (Рішення додається до протоколу).

      Результати голосування :

       «ЗА» - 18

       «ПРОТИ» - 0

       «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

                По другому питанню порядку денного слухали: Лоєнко Л.В., -про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік.

              Лоєнко Л.В. звернулася до сесії районної ради з проханням  внести зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік, затвердженої рішенням 33 сесії  районної  ради VI скликання  від  04.12.2014 року, а саме:

              1. У частині II розділу III «Підвищення соціальних стандартів життя», підрозділі 3.7. «Освіта», пункт «Загальна середня освіта» доповнити абзацом такого змісту:

     проведення поточного ремонту покрівлі спортивного залу Гряківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

          - проведення поточного ремонту ґанку Чапаєвської ЗОШІ І-ІІІ ступенів.

          2.Внести зміни у частину V «Ресурсне забезпечення заходів Програми»:

         2.1 викласти перший абзац у слідуючій редакції:

     для матеріального забезпечення виконання програми економічного та соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік передбачити у районному бюджеті на 2015 рік субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання завдань направлених на покращення соціально-економічного розвитку району для районної державної адміністрації в сумі 20 тис. грн.

       2.2 до абзацу - виконання заходів Програми здійснюється також шляхом залучення до районного бюджету субвенцій з загальних фондів селищних, сільських бюджетів:

  • 2.2.1 а саме, Новокочубеївської сільської ради, доповнити: «проведення ремонту даху Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст. – 20 тис. грн.; 

2.2.2 у доповнення «покращення навчально - виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району» добавити по Вільницькій сільській раді +5 тис. грн.,  Гряківській сільській раді +35 тис. грн., Чапаєвській сільській раді +25 тис. грн.;

2.3 у доповнення «кошти спрямовуються на придбання меблів, обладнання та матеріалів для облаштування робочих місць перукаря та соціального працівника підрозділу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги в смт. Артемівка», добавити - по Артемівській селищній раді +9 тис. грн.;

2.4 доповнити абзацом:

- кошти спрямовуються на покращення матеріально-спортивної бази ДЮСШ, у розмірі 10 тис. грн. - Филенківська сільська рада;

- кошти спрямовуються на опалення в зимовий період Смородщинської та Зеленківської філій Чутівського районного будинку культури, Зеленківська  сільська рада – 6 тис. грн.

3. Додаток 1 «Прогнозовані обсяги залучення до районного бюджету субвенцій з загальних фондів селищних, сільських бюджетів», затверджений рішенням 38 сесії від 29.09.2015 викласти в новій редакції (додається).

 

     Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії

    (Рішення додається до протоколу).

     Результати голосування :

    «ЗА» - 18

    «ПРОТИ» - 0

     «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

         По третьому питанню порядку денного слухали: Сітайла Р.А., -про внесення змін до районної Програми забезпечення доступності населення Чутівського району до надання адміністративних послуг на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 36 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 28.04.2015.

         Сітайло Р.А. звернувся до сесії районної ради з проханням  внести зміни до районної Програми забезпечення доступності населення Чутівського району до надання адміністративних послуг на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 36 сесії, Чутівської районної ради VI скликання від 28.04.2015, а саме:

       - в ІІІ розділі Фінансове забезпечення в третьому абзаці речення «Ремонт приміщення ЦНАПу – 20 000 грн.» замінити реченням «Ремонт приміщення ЦНАПу – 70 000 грн.».

        В графі «Всього» виправити цифру  68,518 на 118,518».

     2.В рішенні 38 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 29.09.2015 «Про внесення змін до районної Програми забезпечення доступності населення Чутівського району до надання адміністративних послуг на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 36 сесії, Чутівської районної ради VI скликання від 28.04.2015» вислови «речення «Ремонт приміщення ЦНАПу – 15 000 грн.» замінити реченням «Ремонт приміщення ЦНАПу – 20 000 грн.» та «В графі «Всього» виправити цифру 62,6 на 68,518»  визнати такими, що втратили чинність.

   

      Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

      (Рішення додається до протоколу).

       Результати голосування :

       «ЗА» - 18

       «ПРОТИ» - 0

       «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

          По четвертому питанню порядку денного слухали: Штепку Т.І.,­-  про внесення змін до районної Програми з питань захисту прав дітей у Чутівському районі на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням 5 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 22.02.2011.

          Внести зміни до районної Програми з питань захисту прав дітей у Чутівському районі на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням 5 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 22.02.2011, а саме:

      -у розділі «Запобігання соціальному сирітству, подолання бездоглядності та безпритульності серед дітей» пункт 11 «Попередження дитячої бездоглядності»:

      1) колонку «Найменування заходу» доповнити підпунктом наступного змісту: «Забезпечити своєчасне вилучення дітей із нездорового сімейного оточення шляхом підготовки та подання судових позовів про позбавлення батьківських прав та відібрання дітей без позбавлення батьківських прав, на батьків, які злісно ухиляються від виконання батьківських обов’язків»;

     2) колонку «Відповідальні виконавці»: «Служба у справах дітей райдержадміністрації»;

     3) колонку «Термін реалізації»: «За потребою».

 

     Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

     (Рішення додається до протоколу).

      Результати голосування :

      «ЗА» - 18

      «ПРОТИ» - 0

      «УТРИМАЛИСЬ»-0

          По п’ятому питанню порядку денного слухали:  Павленка П.І., - про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності Чутівської районної організації ветеранів на 2015 рік, затвердженої рішенням 34 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 14.01.2015.

         Павленко П.І. звернувся до сесії районної ради з проханням внести зміни до районної Програми підтримки діяльності Чутівської районної організації ветеранів на 2015 рік, а саме: викласти «Заходи на виконання районної Програми підтримки діяльності Чутівської районної організації ветеранів на 2015 рік та орієнтований обсяг фінансування» у новій редакції (додаток додається).

 

     Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

     (Рішення додається до протоколу).

     Результати голосування :

     «ЗА» - 18

     «ПРОТИ» - 0

     «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

          По шостому питанню порядку денного слухали: Степанова О.С., - про внесення змін до районної Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2015 року, затвердженої рішенням 5 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 22.02.2011.

         Степанов О.С. звернувся до сесії районної ради з проханням внести зміни до районної Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2015 року, а саме:   викласти пп. 6, 7 районної Програми забезпечення пожежної безпеки на період до 2015 року, затвердженої рішенням п’ятої сесії Чутівської районної ради VI скликання від 22.02.2011 в новій редакції (додається).

 

        Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

        (Рішення додається до протоколу).

        Результати голосування :

        «ЗА» - 18

        «ПРОТИ» - 0

        «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

             По сьомому питанню порядку денного слухали: Гонтар С.М.,-про затвердження районної Програми відшкодування частини кредитів, отриманих населенням на впровадження  енергоефективних та енергозберігаючих заходів у 2015 році.

      (Програма додається до протоколу).

 

      Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

      (Рішення додається до протоколу).

      Результати голосування :

      «ЗА» - 18

      «ПРОТИ» - 0

      «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

           По восьмому питанню порядку денного слухали: Гонтар С.М.,- про затвердження районної Програми підготовки доріг до осінньо-зимового періоду на 2015-2016 роки.

    (Програма додається до протоколу).

 

     Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії

     (Рішення додається до протоколу).

      Результати голосування :

        «ЗА» - 18

        «ПРОТИ» - 0

       «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

              По дев’ятому питанню порядку денного слухали: Грекову В.В.,- про затвердження спільного розпорядження голови райдержадміністрації, голови районної ради № 26 від 30.09.2015 «Про затвердження розподілу субвенції з державного бюджету на надання допомог місцевим бюджетам на 2015 рік».

     (Розпорядження додається до протоколу).

    

      Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

      (Рішення додається до протоколу).

      Результати голосування :

      «ЗА» - 18

      «ПРОТИ» - 0

      «УТРИМАЛИСЬ»-0

      (Рішення додається до протоколу).

      

         По десятому  питанню порядку денного слухали: Грекову В.В.,- про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців  2015року.

    (Інформація додається до протоколу).

 

     Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

     (Рішення додається до протоколу).

 

      Результати голосування:

       «ЗА» - 18

      «ПРОТИ» - 0

      «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

           По одинадцятому  питанню порядку денного слухали: Грекову В.В., - про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

         (Інформація додається до протоколу).

 

        Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

        (Рішення додається до протоколу).

         Результати голосування :

         «ЗА» - 18

         «ПРОТИ» - 0

        «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

         По дванадцятому  питанню порядку денного слухали: Гайдук В.А., - про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Шукевичу В.П. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Скибівської сільської ради Чутівського району Полтавської області.

            Гайдук В.А. сказала, що дане питання розглядалося на попередній  сесії, але рішення по ньому не було прийняте, так, як громадянин  Шукевич В.П. не представив документ , який би підтверджував, що Скибівська сільська рада погоджує оренду ним земельної ділянки.

          На даний момент заявник представив лист Скибівської сільської ради  від 16.10. 2015 року № 04-11/408 (додається до протоколу) у якому йдеться про те, що Скибівська сільська рада не заперечує  проти оренди земельної ділянки гр. Шукевичем В.П.

         На засіданні профільних постійних комісій депутати вирішили знову винести дане питання на розгляд сесії.

        Виступив :

      Іванець М.О., який сказав, що він проти погодження технічної документації гр. Шукевичу  В.П.,  так, як  він відстоює інтереси  жителів територіальних громад   Скибівської сільської ради, серед яких  є багато бажаючих орендувати дану земельну ділянку для ведення фермерського господарства.

 

     Калаур В.Г., головуючий, запропонував прийняти проект рішення по даному питанню за основу.

     Результати голосування:

     «За»-15

     «Проти»-2(Іванець М.О. , Білан О.А.)

     «Утримались»-1 (Порохня О.І.)

      Рішення не прийнято.

 

      Виступив:

      Шев’яков А.М., депутат районної ради, який сказав, що вважає позицію депутатів , які проголосували «Проти» необ’єктивною і запропонував провести повторне голосування по даному питанню.

     Більшість депутатів підтримали дану пропозицію.

     Калаур В.Г., головуючий, провів повторне голосування.

     Результати голосування:

     «За»-15

     «Проти»-2(Іванець М.О. , Білан О.А.)

     «Утримались»-1 (Порохня О.І.)

      Рішення не прийнято.

 

           По тринадцятому  питанню порядку денного слухали:  Гайдук В.А., -про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Кривобік С.М. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Вільницької сільської ради Чутівського району Полтавської області.

        Гайдук В.А., сказала, що на попередній сесії рішення по даному питанню також не було прийняте по причині відсутності погодження Вільницької сільської ради на оренду земельної ділянки гр. Кривобоком С.М.

         На даний момент заявник представив  лист Вільницької сільської ради  від 21.01.2015 року № 01-23/0175 ( додається до протоколу) у якому йдеться про те, що виконавчий комітет  сільської ради не заперечує  щодо надання  гр. Кривобоку С.М.  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства.

          На засіданні профільних постійних комісій депутати вирішили знову винести дане питання на розгляд сесії.

         Калаур В.Г., головуючий, запропонував прийняти проект рішення по даному питанню за основу.

     Результати голосування:

     «За»-14

     «Проти»-3(Іванець М.О., Лубенець , Білан О.А.)

     «Утримались»-1 (Порохня О.І.)

      Рішення не прийнято.

 

      По чотирнадцятому  питанню порядку денного слухали:  Одаренка С.В., -  про звернення депутатського корпусу  Чутівської районної ради щодо функціонування  поштового відділення в с. Кочубеївка.

     (Звернення додається до протоколу).

      Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

     (Рішення додається до протоколу).

     Результати голосування :

     «ЗА» - 18

     «ПРОТИ» - 0

     «УТРИМАЛИСЬ»-0

 

 

Заступник голови районної ради                                       В.Г. Калаур

 

 

Категорія: ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ | Додав: Чутово
Переглядів: 273 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
 
Зробити безкоштовний сайт з uCoz