Середа, 14.11.2018, 03:05

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [1]
АПАРАТ ПРАЦІВНИКІВ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ДЕПУТАТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [3]
Депутати районної ради
РЕГЛАМЕНТ [1]
регламент Чутівської районної ради
ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ [2]
постійні комісії Чутівської районної ради
ФРАКЦІЇ, ДЕПУТАТСЬКІ ГРУПИ [0]
фракції, депутатські групи Чутівської районної ради
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ [2]
ПЛАН РОБОТИ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
УПРАВЛІННЯ МАЙНОМ [3]
управління майном Чутівської районної ради
ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ [39]
протоколи - сесій, комісій
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Каталог файлів
Головна » Файли » ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ

ПРОТОКОЛ 38 СЕСІЇ ЧУТІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VI СКЛИКАННЯ
06.10.2015, 16:57

Протокол 3 сесії Чутівської  районної ради VI скликання

        від 29.09.2015 року

 

Всього обрано депутатів: 30

Присутні: 18  ( список додається).

Голова сесії: Калаур В.Г., заступник голови районної ради.

Члени президії:  Апряткін С.М., голова райдержадміністрації.

Секретаріат:  Білан О.А., депутат районної ради,  Кравченко С.Б., депутат районної ради

Порядок денний

1.Про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням позачергової 34 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 23.01.2015.

Литвин Наталія Анатоліївна, начальник управління праці та соціального захисту населення Чутівської райдержадміністрації

2.Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік.

Лоєнко Людмила Володимирівна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Чутівської райдержадміністрації.

3.Про внесення змін до районної Програми забезпечення доступності населення Чутівського району до надання адміністративних послуг на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 36 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 28.04.2015.

Молодча Любов Григорівна, керівник Центру надання адміністративних послуг при Чутівській райдержадміністрації.

4.Про затвердження районної Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015-2018 роках».

Гонтар Світлана Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чутівської райдержадміністрації,  головний архітектор.

5.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 6 місяців  2015року.

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

6.Про затвердження спільних розпоряджень голови райдержадміністрації, голови районної ради.

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

7.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

Грекова Валентина Василівна, начальник фінансового управління Чутівської райдержадміністрації.

8.Про стан законності на території району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Чутівського району протягом 2015 року.

Мацко Олександр Михайлович, прокурор Чутівського району молодший радник юстиції.

9.Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про встановлення грошових норм витрат та розміру батьківської  плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах  району».

Дейнека Тетяна Миколаївна, начальник відділу освіти Чутівської райдержадміністрації.

10.Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про встановлення грошових норм витрат на харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району».

Дейнека Тетяна Миколаївна, начальник відділу освіти Чутівської райдержадміністрації.

11.Про ліквідацію Смородщинської загальноосвітньої школи I - II ступенів Чутівської районної ради Полтавської області.

Дейнека Тетяна Миколаївна, начальник відділу освіти Чутівської райдержадміністрації.

12.Про затвердження мережі та контингентів учнів загальноосвітніх шкіл,   мережі навчання працюючої молоді на 2015- 2016 навчальний рік.

Дейнека Тетяна Миколаївна, начальник відділу освіти Чутівської райдержадміністрації.

13Про затвердження  контингенту учнів Чутівської дитячої музичної школи  на 2015-2016 навчальний рік.

Філенко Наталія Борисівна, директор комунальної установи  культури «Чутівська дитяча музична школа».

14.Звіт директора комунальної установи «Чутівська дитяча музична школа» Філенко Н.Б. за свою роботу з вересня 2014 року по вересень 2015 року.

Філенко Наталія Борисівна, директор комунальної установи  культури «Чутівська дитяча музична школа».

15.Звіт директора комунальної установи «Чутівський районний Будинок культури» Фисун С.М. за свою роботу з вересня 2014 року по вересень 2015 року.

Фисун Світлана Миколаївна, директор комунальної установи культури «Чутівський районний будинок культури».

16.Звіт директора комунальної установи культури «Централізована бібліотечна система Чутівського району»  Забари В.В. за свою роботу з жовтня 2014 року по вересень 2015 року.

Забара Валентина Василівна, директор комунальної установи культури «Централізована бібліотечна система Чутівського району».

17.Звіт директора комунальної установи освіти «Чутівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Качали Т. В. за свою роботу з жовтня 2014 року по вересень 2015 року.

Качала Тетяна Володимирівна, директор комунальної установи освіти «Чутівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості».

18.Про перегляд списку народних засідателів.

Понятенко Алла Йосипівна, начальник юридичного відділу районної ради.

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Кривобік С.М. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Вільницької сільської ради Чутівського району Полтавської області.

Понятенко Алла Йосипівна, начальник юридичного відділу районної ради.

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Шукевичу В.П. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Скибівської сільської ради Чутівського району Полтавської області.

Понятенко Алла Йосипівна, начальник юридичного відділу районної ради.

21.Про надання дозволу на передачу в строкове платне користування Чутівській районній територіальній виборчій комісії приміщень розташованих за адресою: смт. Чутове, вул. Леніна, 4.

Понятенко Алла Йосипівна, начальник юридичного відділу районної ради.

22.Про надання дозволу Чутівському районному центру первинної медико-санітарної допомоги на передачу в оренду кімнати  для надання стоматологічних послуг

Курінний Ігор Григорович, начальник відділу забезпечення управління майном спільної власності територіальних громад району.

23.Про надання дозволу Чутівській центральній районній лікарні на передачу в оренду кімнати для  розміщення пункту по збору біологічного матеріалу.

Курінний Ігор Григорович, начальник відділу забезпечення управління майном спільної власності територіальних громад району.

Різне.

-Про результат розгляду звернення депутатського корпусу Чутівської районної ради щодо дефіциту коштів по бюджетних установах Чутівського району.

Калаур Віктор Григорович, заступник голови районної ради.

            Після того, як депутати прийняли проект порядку денного за основу, виступив Калаур В.Г., голова сесії, який сказав, що напередодні пленарного засідання до районної ради надійшов лист за підписом  голови райдержадміністрації № 1-02-27/721 від 28.09.2015р. (додається до протоколу) з проханням  зняти з порядку денного 38 сесії районної ради  питання «Про затвердження Чутівської районної програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015 -2018 роках», оскільки проект даної програми потребує доопрацювання. У зв’язку з цим пропонується зняти вищевказане питання з порядку денного.

          Депутати одноголосно підтримали дану пропозицію. Питання «Про затвердження Чутівської районної програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015 -2018 роках» знято з порядку денного.

         Калаур В.Г., голова сесії, сказав, що до районної ради надійшло звернення відділу освіти Чутівської РДА №01-26/281 від 28.09.2015р.(додається до протоколу) з проханням  надати дозвіл на реалізацію бувших у використанні 36 дерев’яних вікон, загальною площею 152 кв.м. та 6 дверей, загальною площею 24 кв.м., які були замінені на пластикові у Чапаєвській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У зв’язку з цим пропоную внести до порядку денного сесії питання: «Про надання дозволу відділу освіти Чутівської районної державної адміністрації на продаж  бувших у використанні вікон та дверей Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів».

        Депутати одноголосно підтримали дану пропозицію. Питання «Про надання дозволу відділу освіти Чутівської районної державної адміністрації на продаж  бувших у використанні вікон та дверей Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів» вноситься до порядку денного.

        Калаур В.Г.,голова сесії, сказав, що до районної ради  від відділу освіти райдержадміністрації надійшло ще одне звернення   №01-26 /278 від 28.09.2015p (додається до протоколу) з проханням внести на розгляд 38 сесії питання «Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про затвердження районної Програми підготовки загальноосвітніх навчальних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад району, до початку 2015-2016 навчального року».

       У зв’язку з цим пропонується внести дане питання до порядку денного 38 сесії районної ради.

         Депутати  одноголосно підтримали дану пропозицію.

         Питання «Про затвердження районної Програми підготовки загальноосвітніх навчальних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад району, до початку 2015-2016 навчального року» вноситься до порядку денного.

        Після цього депутати затвердили порядок денний із змінами (додається до протоколу).

      По першому питанню порядку денного слухали: Литвин Н.А., - про внесення змін до районної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням позачергової 34 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 23.01.2015.

        Литвин Н.А. звернулася до сесії районної ради з проханням внести зміни до районної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням 34 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 23.01.2015, а саме:

     - збільшити  потребу в коштах на статтю надання одноразової   матеріальної   допомоги потерпілим та членам сімей загиблих (померлих)  військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в антитерористичній операції та осіб, які були призвані  на військову службу під час мобілізації на особливий період і загинули при  виконанні обов'язків військової служби, передбачивши додатково 15,0 тис. грн., які будуть використані на виготовлення пам'ятника з елементами декору (квітник, ваза, підставка під вазу, гранітна огорожа, лавка) та їх доставку і встановлення (бетонування, вкладання плитки) на могилі загиблого в зоні проведення антитерористичної операції Юденка Євгена Анатолійовича, згідно заяви його матері Лавроненко Галини Іванівни;

    -  доповнити  додаток № 3 Програми наступними підпунктами:

      2.5.12. Розрахунки з організацією – виконавцем робіт по виготовленню       пам'ятника та елементів декору (квітник, ваза, підставка під вазу, гранітна огорожа, лавка), їх доставці і  встановленню (бетонування, вкладання плитки) на могилі загиблого в зоні проведення антитерористичної операції Юденка Євгена Анатолійовича здійснювати за рахунок коштів районного бюджету, згідно заключеного договору на виконання робіт, акту виконаних робіт та інших підтверджуючих документів про фактичні витрати, понесені на виготовлення,  доставку та встановлення пам’ятника і елементів декору.

       2.5.13. Рішення про виділення коштів приймається Комісією.

                     Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

 

По другому питанню порядку денного слухали: Лоєнко Л.В., - про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік.

  Лоєнко Л.В. звернулася до сесії районної ради з проханням внести зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Чутівського району на 2015 рік, затвердженої рішенням 33 сесії  районної  ради VI скликання  від  04.12.2014 року, а саме:

1. У частині II розділу III «Підвищення соціальних стандартів життя»,
підрозділі 3.2 «Соціальний захист» доповнити основні завдання та заходи на 2015 рік змістом:

- надання соціальних послуг на безоплатній основі громадянам, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу;

- з метою максимального охоплення соціальними послугами непрацездатних громадян та інвалідів, створити в смт. Артемівка підрозділ відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Чутівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

2. У частині V «Ресурсне забезпечення заходів Програми»   до абзацу: виконання заходів Програми здійснюється також шляхом залучення до районного бюджету субвенцій з загальних фондів селищних, сільських бюджетів, доповнення внести наступні доповнення:

- кошти спрямовуються на забезпечення діяльності (утримання) фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою здійснення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги та проживають на відповідній території села чи селища, згідно додатку;

- кошти спрямовуються на надання соціальних послуг на безоплатній основі громадянам, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, проте з певних об’єктивних причин не надають їм допомогу;

- кошти спрямовуються на покращення надання послуг закладами культури району.

3. Додаток 1 «Прогнозовані обсяги залучення до районного бюджету субвенцій з загальних фондів селищних, сільських бюджетів», затверджений рішенням 37 сесії від 09.07.2015 викласти в новій редакції (додається).

4. Внести зміни у частину V «Ресурсне забезпечення заходів Програми», а саме абзац «- передбачити у районному бюджеті на 2015 рік субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на здійснення обстежень матеріально-побутових умов проживання сімей, які потребують соціального захисту, за місцем їх проживання, в сумі 10 тис. грн.», викласти в наступній редакції: «- передбачити у районному бюджеті на 2015 рік субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на здійснення обстежень матеріально-побутових умов проживання сімей, які потребують соціального захисту, за місцем їх проживання, в сумі 16 тис. грн.»

 

    Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

 По третьому питанню порядку денного слухали: Молодчу Л.Г.,-про внесення змін до районної Програми забезпечення доступності населення Чутівського району до надання адміністративних послуг на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 36 сесії Чутівської районної ради VI скликання від 28.04.2015.

Молодча Л.Г. звернулася до сесії районної ради з проханням внести зміни до районної Програми забезпечення доступності населення Чутівського району до надання адміністративних послуг на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 36 сесії, Чутівської районної ради VI скликання від 28.04.2015, а саме:

         - в ІІІ розділі Фінансове забезпечення третій абзац доповнити словами «Навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами  - 918 грн.» та речення «Ремонт приміщення ЦНАПу – 15 000 грн.» замінити реченням «Ремонт приміщення ЦНАПу – 20 000 грн.».

         - Таблицю «Обсяг коштів, які пропонується залучити з районного бюджету на виконання Програми» доповнити пунктом 5 наступного змісту:

«5. Навчання роботі з Єдиними та Державними реєстрами – 918 грн.» .

В графі «Всього» виправити цифру 62,6 на 68,518».

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

 По четвертому питанню порядку денного слухали: Грекову В.В.,-про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 6 місяців  2015року.

(Звіт додається до протоколу).

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По п’ятому питанню порядку денного слухали: Грекову В.В.,-про затвердження спільних розпоряджень голови райдержадміністрації, голови районної ради.

(Розпорядження додаються до протоколу).

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По шостому питанню порядку денного слухали: Грекову В.В.,-про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.

(Інформація додається до протоколу).

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

 

По сьомому питанню порядку денного слухали: Мацка О.М., - про стан законності на території району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури Чутівського району протягом 2015 року.

(Інформація додається до протоколу).

Вирішили: інформацію прийняти до відома.

По восьмому питанню порядку денного слухали: Дейнеку Т.М.,- про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про встановлення грошових норм витрат та розміру батьківської  плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах  району».

   Дейнека Т.М. звернулася до сесії районної ради з проханням  внести зміни до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про встановлення грошових норм витрат та розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району», доповнивши пункт четвертий рішення підпунктом 8 такого змісту:

         «8) батьки (вітчим) яких є учасниками бойових дій». 

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

 

По дев’ятому питанню порядку денного слухали: Дейнеку Т.М., - про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про встановлення грошових норм витрат на харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району».

  Дейнека Т.М. звернулася до сесії районної ради з проханням  внести зміни до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про встановлення грошових норм витрат на харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району», доповнивши пункт третій рішення підпунктом 8 такого змісту:

         «8) батьки (вітчим) яких є учасниками бойових дій».  

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По десятому питанню питанню порядку денного слухали: Дейнеку Т.М.,-  про ліквідацію Смородщинської загальноосвітньої школи I - II ступенів Чутівської районної ради Полтавської області.

Дейнека Т.М. звернулася до сесії районної ради з проханням  прийняти  рішення ліквідувати Смородщинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області, юридична адреса : 38843, Полтавська область, Чутівський район, село Смородщина, у зв’язку з  відсутністю контингенту учнів.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По одинадцятому питанню порядку денного слухали: Дейнеку Т.М.,- про затвердження мережі та контингентів учнів загальноосвітніх шкіл,   мережі навчання працюючої молоді на 2015- 2016 навчальний рік.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По дванадцятому питанню порядку денного слухали: Філенко Н.Б., - про затвердження  контингенту учнів Чутівської дитячої музичної школи  на 2015-2016 навчальний рік.

Філенко Н.Б. звернулася до сесії районної ради з прохання затвердити контингент учнів Чутівської дитячої музичної школи на 2015 – 2016 навчальний рік у кількості 180 учнів.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По тринадцятому питанню порядку денного слухали: Філенко Н.Б., - звіт директора комунальної установи «Чутівська дитяча музична школа» Філенко Н.Б. за свою роботу з вересня 2014 року по вересень 2015 року.

(Звіт додається до протоколу).

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 16

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По чотирнадцятому питанню порядку денного слухали: Фисун С.М., -звіт директора комунальної установи «Чутівський районний Будинок культури» Фисун С.М. за свою роботу з вересня 2014 року по вересень 2015 року.

(Звіт додається до протоколу).

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По п’ятнадцятому питанню порядку денного слухали: Забару В.В.,-звіт директора комунальної установи культури «Централізована бібліотечна система Чутівського району»  Забари В.В. за свою роботу з жовтня 2014 року по вересень 2015 року.

(Звіт додається до протоколу).

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По шістнадцятому питанню порядку денного слухали: Качалу Т.В.- звіт директора комунальної установи освіти «Чутівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Качали Т. В. за свою роботу з жовтня 2014 року по вересень 2015 року.

(Звіт додається до протоколу).

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

 По сімнадцятому питанню порядку денного слухали: Понятенко А.Й.,- про перегляд списку народних засідателів.

   Понятенко А.Й. сказала, що у зв’язку з вибуттям  Костенка Сергія Миколайовича зі списку народних засідателів, затвердженого рішенням тридцятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 29 липня 2014 року, пропонується включити у список Гордого Олександра Михайловича та затвердити список народних засідателів Чутівського районного суду із внесеними змінами.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По вісімнадцятому питанню порядку денного слухали: Понятенко А.Й., -про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Кривобік С.М. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Вільницької сільської ради Чутівського району Полтавської області.

  Понятенко А.Й. сказала. що до районної ради  звернувся громадянин Кривобік С.М, з проханням затвердити технічну документацію  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої на території Вільницької сільської ради та переданої йому у користування для ведення фермерського господарства.

  Відповідно до  ч.2 ст. 23  закону України «Про оцінку земель» технічна документація  з бонітування  грунтів , економічної оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, затверджується районними радами.

   Громадянин Кривобік С.М. представив технічну документацію, розроблену відповідно до вимог чинного законодавства.

Виступили : Лугова Т.М., Вільницький сільський голова, яка  звернула увагу депутатів на той факт, що дану земельну ділянку було віддано орендатору без погодження сільською радою та жителями громади.

Серед жителів Вільницької  сільської ради був громадянин, який також виявляв бажання обробляти  дану земельну ділянку.  Громада  знає його як доброго господаря.  На жаль, в Головному управлінні держгеокадастру в Полтавській області йому відмовили. Прикро, що сільська рада не має ніякого впливу на процедуру передачі в оренду земельних ділянок, які знаходяться на її території.

  Филенко В.М., депутат районної ради, підтримав Лугову Т.М. Він сказав, що потенційні орендарі повинні отримувати погодження сільської ради і вніс пропозицію не затверджувати технічну документацію, представлену  гр. Кривобоком С.М.

Калаур В.Г., головуючий, запропонував прийняти проект рішення по даному питанню за основу.

Результати голосування:

«За»-0

«Проти»-16

«Утримались»-2 (Калаур В.Г., Калюжний Л.М.)

Рішення не прийнято.

По дев’ятнадцятому питанню порядку денного слухали: Понятенко А,Й.,- про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Шукевичу В.П. для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Скибівської сільської ради Чутівського району Полтавської області.

  Понятенко А.Й. сказала, що до районної ради  звернувся громадянин Шукевич В.П., з проханням затвердити технічну документацію  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої на території Скибівської  сільської ради та переданої йому у користування для ведення фермерського господарства.

 Филенко В.М., депутат районної ради, вніс пропозицію не затверджувати технічну документацію , представлену громадянином Шукевичем В.П., як таку, що не погоджена Скибівською сільською радою.

Калаур В.Г., головуючий, запропонував прийняти проект рішення по даному питанню за основу.

Результати голосування:

«За»-0

«Проти»-16

«Утримались»-2(Калаур В.Г., Калюжний Л.М.)

Рішення не прийнято.

 

По двадцятому питанню порядку денного слухали: Понятенко А.Й., - про надання дозволу на передачу в строкове платне користування Чутівській районній територіальній виборчій комісії приміщень розташованих за адресою: смт. Чутове, вул. Леніна, 4.

Понятенко А.Й. звернулася  до сесії районної ради з проханням надати дозвіл районній раді на передачу в строкове платне користування Чутівській районній територіальній виборчій комісії приміщення № 75, загальною площею 10, 9 м2  на третьому поверсі адмінбудинку, розташованого за адресою: смт. Чутове, вул. Леніна, 4., та надати дозвіл комунальному підприємству «Архітектурно-планувальне бюро Чутівського району» на передачу в суборенду Чутівській районній територіальній виборчій комісії приміщення № 13 (77) загальною площею 16,8 м2 на третьому поверсі адмінбудинку, розташованого за адресою: смт. Чутове, вул. Леніна, 4.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По двадцять першому питанню порядку денного слухали: Курінного І.Г.,- про надання дозволу Чутівському районному центру первинної медико-санітарної допомоги на передачу в оренду кімнати  для надання стоматологічних послуг.

Курінний І.Г. сказав, що до районної ради надійшов лист Чутівського районного центру первинної медико – санітарної допомоги  від 22.09.2015 № 789 (додається до протоколу)  з проханням надати дозвіл Чутівському районному центру первинної медико – санітарної допомоги на передачу в оренду кімнати в приміщенні Чапаєвської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, загальною площею 8,75 м.кв., за адресою Полтавська область, Чутівський район, с. Чапаєве, вул.. Лермонтова, 8 для надання стоматологічних послуг жителям Чапаєвської дільниці.

     Дане питання розглянуте і узгоджене на засіданні профільних постійних комісій районної ради.

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По двадцять другому питанню порядку денного слухали: Курінного І.Г.,- про надання дозволу Чутівській центральній районній лікарні на передачу в оренду кімнати для  розміщення пункту по збору біологічного матеріалу.

Курінний І.Г. сказав, що до районної ради надійшов лист  Чутівської   центральної районної лікарні від 18.09.2015 № 1722(додається до протоколу) з проханням надати дозвіл Чутівській центральній районній лікарні на передачу в оренду нежитлового приміщення на другому поверсі, кімнату № 22 (а), за адресою смт Чутове, вул. Жовтнева, 23, загальною площею 16,0 м.кв. для розміщення пункту по збору біологічного матеріалу терміном на два роки одинадцять місяців.

Дане питання розглянуте і узгоджене на засіданні профільних постійних комісій районної ради.

 

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

По двадцять третьому питанню порядку денного слухали: Курінного І.Г.,- про надання дозволу відділу освіти Чутівської районної державної адміністрації на продаж  бувших у використанні вікон та дверей Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 Курінний І.Г. сказав, що до районної ради надійшли листи  відділу освіти Чутівської райдержадміністрації № 01-26/280 від 28.09.2015 року  додається до протоколу), та Чапаєвської загальноосвітньої школи I-III ступенів №54  від 28.09.2015 року №54 (додається до протоколу) з проханням надати дозвіл відділу освіти Чутівської районної державної адміністрації на продаж бувших у використанні 36 дерев’яних вікон, загальною площею 152 кв.м. та 6 дверей площею 24 кв.м. Чапаєвської ЗОШ I-III ступенів, отриманих після завершення капітальних робіт по проекту «Енергозберігаючі заходи в будівлі Чапаєвської ЗОШ I-III ступенів, в с. Чапаєве, вул. Радгоспна, 7, з виконанням капітального ремонту по заміні вікон та дверей на металопластикові.

 

Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

«ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

 По двадцять четвертому питанню порядку денного слухали: Дейнеку Т.М.,-Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про затвердження районної Програми підготовки загальноосвітніх навчальних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад району, до початку 2015-2016 навчального року».

Дейнека Т.М. звернулася до сесії районної ради з проханням внести зміни до рішення тридцять п’ятої сесії Чутівської районної ради шостого скликання від 23 лютого 2015 року «Про затвердження районної Програми підготовки загальноосвітніх навчальних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад району, до початку 2015-2016 навчального року», а саме:

- з Розділу ІІ «Капітальні ремонти» виключити Василівську ЗОШ І-ІІІ ступенів «Капітальний ремонт тепло генераторної «Ворскла», Артемівську ЗОШ І-ІІІ ступенів «Капітальний ремонт бетонних опор підвального приміщення їдальні (кочегарка) 100 м2»;

- включити до Розділу І «Поточні ремонти» Василівську ЗОШ І-ІІІ ступенів «Поточний ремонт теплогенераторної «Ворскла», Артемівську ЗОШ І-ІІІ ступенів «Поточний ремонт бетонних опор підвального приміщення їдальні (кочегарка) 100 м2».

 Вирішили: проект рішення прийняти як рішення сесії.

(Рішення додається до протоколу).

Результати голосування :

  «ЗА» - 18

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ»-0

                            25. Різне:

Калаур В.Г.,  зачитав депутатам листи–відповіді (додаються до протоколу)  на звернення депутатського корпусу Чутівської районної ради щодо дефіциту коштів по бюджетних установах Чутівського району.

Заступник голови районної ради                                       В.Г. Калаур

Категорія: ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ | Додав: Чутово
Переглядів: 325 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Пошук
Друзі сайту
 
Зробити безкоштовний сайт з uCoz